Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen példákat tudnátok...

Milyen példákat tudnátok felhozni a "defektes" szóra?

Figyelt kérdés
Most olvasgattam egy olyan kérdést amiben sokak szerint az az embernél már "bibi" van, meg "defektes" aki még 26 éves létére és a felett nem létesített szexuális kapcsolatot. Erre szeretnék kapni választ, hogy tik mit értetek "defektesnek"?
2013. szept. 12. 22:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
"Mink", vagy legalábbis én azt értem defektes alatt, ha kipukkan a kocsi kereke.
2013. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hibás
2013. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Haha. Ez jó volt. :)

De most komolyan kérdem.

Mire gondoltok mikor valakire azt mondjátok, hogy "ez az ember defektes"?

2013. szept. 12. 22:56
 4/24 A kérdező kommentje:
Na és szerintetek ezzel a hibával lehet kezdeni valamit? Ugyanúgy kilehet javítani, mint egy lyukas kereket?
2013. szept. 12. 22:57
 5/24 anonim ***** válasza:

Legfőbbképp hogy hibás.


Esetleg hogy nem illik bele a társadalomba, nem felel meg az elvárásainak.

2013. szept. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem használom a "defektes" szót, de talán úgy jellemezném, hogy "Olyan ember, akinek van valami gebasz a fejében és ebből adódóan, akár önhibáján kívül is, de szét van csúszva az élete."
2013. szept. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Szerintem úgy gondolják, hogy vagy lelki, vagy fizikai oka van annak, hogy valaki ennyi idős korában még szűz. Előbbi esetben azért, mert nem került/nem akart kerülni senkivel olyan kapcsolatba (akár alkalmi, akár tartós), ahol megtörtént volna az esemény, utóbbinál meg azért, meg valami testi gubanc lehet az embernél (a többség számára nem vonzó a külseje, vagy mozgás/hallás/egyéb területen sérült).
2013. szept. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne. Szexelj.
2013. szept. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Eléggé aszociális személyiség vagyok. Nem nagyon szoktam kimozdulni, sem nagyon ismerkedni ha kimozdulok otthonról. Egyszerűen nem szeretek emberek közt lenni, és a személyiségem se lenne túl vonzó egy nő számára. Kedvességgel meg hasonlóval meg kitörölhetem, egy nőnek mást is fel kell mutatni.
2013. szept. 12. 23:07
 10/24 anonim ***** válasza:
Emocionálisan és szociálisan alulfejlett
2013. szept. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!