Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, ha egy csaj...

Miért van az, ha egy csaj megtudja egy pasiról, hogy még szűz, akkor dobja, vagy annyira megveti, hogy még szóba se áll vele?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 22:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez fordítva is előfordul.. de azért ez a ritkábbik eset amit te leírtál. :) 18/L
2013. szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 AeonFLUX ***** válasza:
75%
Mert egy nyomorék a csaj?
2013. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mert egy ribi és csak arra kellene neki egy pasi, hogy jókat szexeljenek. A szűz srácról pedig feltételezi, hogy béna az ágyban.
2013. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mert nem volt szerelmes abba a szűz fiúba.
2013. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

a lányok a tapasztalt fiúkat szeretik legalábbis látatlanban.a személyiség lehet olyan hogy a szűz vagy tapasztalt kérdés már nem oszt nem szoroz de ha megkérdezel egy lányt melyik szerinte az előnyos akkor valami olyat mondana hogy:legyen tapasztalt de azért ne legyen meg neki a fél város.


én mondjuk azokat a szülőket,nevelőket is tarkón vágnám döglött ponttyal akik óva intik a fiúkat a kalandoktól azzal a HAZUGSÁGgal hogy a lány megbecsül amiért ő lesz neked az első


mondják azt hogy az erkölcsös ha konzervatívan vár a legideállIsabbrA ugyanakkor nem hasznos ha szexszel tűlfűtött életet akar....a srác had válasszon hogy jófiú akar e lenni vagy tróger

2013. szept. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha minden lány ezt csinálná, akkor soha nem szexelne senki sem és kihalna az emberiség. :D
2013. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#5 Annyira nem hazugság, mert én tényleg megbecsülném, ha én lennék a barátomnak az első, örülnék, ha így alakulna. Bár tényleg nem ez a jellemző.
2013. szept. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát igen, a 6-os meg is cáfolt :D
2013. szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 LeftBehind ***** válasza:
0%
Mit vársz? Nők! Azonnal kész termék kell,nincs idő megvárni amíg belejön a srác.
2013. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én tuti nem dobnám, ha kiderülne, hogy még szűz. Én is az vagyok még, és habár szívesebben veszíteném el egy tapasztaltabb fiúval, nálam nem lenne kizáró ok, hogy még szűz. Pláne, ha már tényleg megkedveltem. Szerintem az is tök jó, ha mindketten elsők vagyunk egymásnak, úgy talán nem érezném annyira kényelmetlenül magam, ha bénáznék. :) 19/L
2013. szept. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!