Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, ha egy csaj...

Miért van az, ha egy csaj megtudja egy pasiról, hogy még szűz, akkor dobja, vagy annyira megveti, hogy még szóba se áll vele?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 22:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

6-os, ne tettesd már hülyébbnek magad a kelleténél.


Tudod te is nagyon jól, hogy a többség még 18-20 éves kora előtt elveszíti, 14-15-16 éves fiúkat ritkán kosaraznak ki emiatt. Meg sok olyan van, hogy idősebb lány avatja be őket.


Meg sok olyan is van, akik HAZUDNAK a szüzességükről és mikorra kiderül (ha kiderül, mert elsőre sem mindenki béna, csak ha rágörcsöl), addigra már el is vesztették.


Ja és, hogy rágódnod is legyen min, a fejlett országokban csökken a népesség még a szapora etnikum ellenére is, szóval mondhatni, kipusztulóban lennénk, ha a harmadik világ nem verne köröket ránk népességszaporulatban.

2013. szept. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A népességfogyáshoz ennek semmi köze.
2013. szept. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hű #11-es most aztán jól kioktattál. :S :D


Ha figyeled, a kérdés általánosító volt, így én is úgy válaszoltam rá. Ne tettesd már hülyének magad, légyszives. :D

2013. szept. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kérdező! Igazat adok a leírtaidnak, sajnos én is eleget tapasztaltam már ezt a hátrányos megkülönböztetést. Bezzeg ha meg bekurvióznál, akkor te vagy a rossz, mert hivatásos vette el a szüzességed és akkor azért nem kellenél...


31/F/szűz

2013. szept. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
12-es: Azért egy kicsi talán van. Mert rengeteg nő jön össze s**gfejekkel, akikkel addigra szétmennek, mire szóba jöhetne a házasság vagy a családtervezés.
2013. szept. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

a párom 27évesen szűz volt, amikor összejöttünk, én kimondottan örültem neki, én is az voltam, én sokkal jobb volt így, mintha olyan lenne, aki már tucatnyi nőt átjárt előttem..

21L

2013. szept. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!