Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalom, ilyenkor hogy...

Első alkalom, ilyenkor hogy szokás csinálni [lennt]?

Figyelt kérdés
most lesz a barátommal a féléves évfordulónk,és most szexelnénk :$ tudom hogy nagyon fontos hogy nedves legyek,szóval kell egy kissok előjáték..no de! gondolom ha le sz.pom akkor attól egy kicsit beindítom,na de kiverni érdemes? utánna is rendesen működni fog minden,izgalma is okés lesz,vagy a végén ha már elment akkor érdemes még kiverni? :d és a gumit előjáték közben a jobb felrakni,hogy neki is az orális dolgok jók legyenek.~ bármilyen fajta tanácsot várok,csak légyszi normális válaszokat :) L/15
2011. aug. 16. 01:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Nehogy kiverd neki előtte! Ezt a baromságot úristen...
2011. aug. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
95%
légyszíves először nőj fel a szexhez...
2011. aug. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
szerintem csinálj neki egy laptopot uránból
2011. aug. 16. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Mrwtfwtf válasza:
95%
szerintem csinálj neki káposztás kockát, mert azt mindenki szereti!
2011. aug. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 gyíkhunter válasza:
Előjátéknak például: papás-mamás...papa és mama konyhába van....papa és mama főzni káposztás laska :D
2011. aug. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

az uránlaptoposnak grat!:D


nagyon nagy volt...

2011. aug. 16. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 szijja. válasza:

Igen, kell előjáték, de ha kinyal, akkor már alapból nedves leszel, dedede ha még nem ujjazott meg , akkor gondolom az elején, fog majd egy picit tágítani.. (úgy jobb..^^) A száddal izgathatod a barátodat , de ne menjen el..!! mert , akkor nem lesz merevedése, és úgy nem tudtok szexelni.

(:

17L

2011. aug. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
17lánynak ezer hálám :) köszönöm :)
2011. aug. 16. 04:10
 9/17 anonim válasza:
szerintem még nem neked való a sex. De, ha ennyire szeretnéd, akkor... előtte kényeztesd kicsit a kezeddel és a száddal, biztos örülni fog neki, de ne hagyd, hogy elmenjen.
2011. aug. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha kivered neki se baj, utána a második menetet tovább bírja majd! :) Egyébként ja, nyaljon, ujjazzon meg finoman téged, majd lassan hatoljon beléd. Elég a behatolás előtt felhúzni az óvszert, segíts neki, egy segítő kéz mindig elkél. :) Hajrá!
2011. aug. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!