Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 99% hogy holnap szexelni...

99% hogy holnap szexelni fogok, életemben először. Tanácsok?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok. Szinte biztos hogy holnap le fogok feküdni a barátnőmmel. Olyan jeleket adott ami ezt igazolja, nem részletezném a dolgot a lényeg hogy szinte 100% a dolog. Ő nem szűz, én igen. Nem mondtam neki még hogy szűz vagyok, nem is tervezem elmondani, de szerintem sejti. Eléggé be vagyok parázva hogy bénázni fogok, vagy hogy nem áll fel, vagy hogy korán elmegyek stb stb, szóval egy csomó dolgon. Kéne egy két jó tanács az előjátéktol kezdve a végéig, mire figyeljek oda stb, hogy megnyugodjak. Főleg lányok illetve rutinos emberek válaszát várom. köszi
2009. nov. 6. 23:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha tényleg szeret a barátnőd nem haragszik meg ha elrontasz valamit.:)
2009. nov. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
10%

Hány éves a barátnőd?

Hát nem tom mért kell szexelni?xd

miért élvezetes?Xd

2009. nov. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

hát...őszinténn....itt nemlehet jótanácsokat adni. érzésből kell csinálni. előjátékot nyújtsd addig, amíg látod h a csajod már begerjedt, meg amikor érzed h már kemény vagy, és nemfog lekonyulni. ha parázol, lekonyul. erre sok az esély.

amúgy jobban járnál ha közölnéd vele h még szűz vagy, így ő kicsit átvenni az irányítást és sokkal jobb lenne mind2töknek.

ha nemtudja h szűz vagy, és az elsőnél mondjuk bénázol kicsit, aztfogja hinni h te ilyen vagy az ágyban, azmeg nemlenne túljó :D

2009. nov. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
97%

Erre nincs recept, nem lehet szabályok szerint csinálni!


Egy két jótanács, ma este verd ki ha tudod 2x is,

és holnap inkább nyelvvel dolgozz többet, azzal is indíts!!


Aztán ne görcsölj ha elfáradsz csípőből, akkor pihensz simogatsz csókolsz, nyalsz, becézel, ja és felejtsd el a hulye akrobatikus pózokat mega 69 et, meg az anális szexet is.


Ha a lány rád akar cuppanni hagyd, de ne kérd erre külön.


Plusz a mai jelek nem biztos hogy holnap is ugyanazok lesznek, azért ne rohand le egyből hanem várd meg a jeleket ismét, és ha úgylátod hogy igen, valami hiányzik akkor vesd magad akcióba!!


Azt hogy szuz vagy ne forszírozd nincs jelentősége!


Csak ne görcsölj semmin és vigyél virágot és esetleg egy finom bort!!

2009. nov. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
61%

Nekem irtó furcsa, hogy szexelni fogtok, és ilyen alapvető dolgot nem tud rólad a barátnőd. Nincs ez elsietve?

Ha megérett a dolog, nem parázol előtte.

2009. nov. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
95%
nem kéne ezen görcsölnöd már ma ,inkább nyugodj meg foglald el magad valamivel mert ha nem fogsz ez miatt aludni nem leszel topon holnap (tudom könnyű ezt mondani) szerintem egy kis pezsi vagy finom bor biztos ellazítana mind kettőtöket
2009. nov. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
95%

Nem azert de en regen akarhany lannyal próbálkoztam kapcsolatba keveredni, amint kiderült hogy szüz vagyok lepattintottak, aztán az utolsó lánynak nem mondtam el és már 8 éve együtt vagyunk!!


Szerintem nem kell ezt reklámozni!!

Utánna elmondhatod, biztos meg fog lepodni vagy hatódni!

2009. nov. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
34%

1. Húzz gumit.

2. Kenj rá Erős Pistát!

3. Húzz még egy gumit.


Ha szex közben valaki üvölt, akkor már csak 50%-os a védelem, és érdemes abba hagyni.

2009. nov. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
19%
Repessz be neki mint Rocco!!! :D:D:D
2009. nov. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
96%
Tudom hülyén hangzik, de maszturbálj tali előtt. Nem fogsz olyan hamar elélvezni.
2009. nov. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!