Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért akarják itt megmagyarázn...

Miért akarják itt megmagyarázni, hogy ahogyan gondolkozok hülyeség és hülye voltam, hogy nem éltem ki magam?

Figyelt kérdés

Itt feltettem egy kérdést.20 éves szűz srác vagyok.

A saját döntésem miatt.

14-15 évesen lehetett volna rá lehetőség,de fiatalnak gondoltam magam.

Ma meg már egy olyan lányt keresek aki megfelel nekem.Elsősorban nem a külsővel vannak elvársásaim hanem a személyiséggel.

Itt fikáztak,hogy lúzer vagyok.Nem éltem ki magam nem fogok tudni dugni..

Kérdem mire jó ez?Miért nem tudják egyesek felfogni,hogy ez az én döntésem,ilyen vagyok.Ezt szeretem.


2013. szept. 27. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Kit érdekel akkor ez a kérdés is? Ha ennyire a te döntésed, akkor nem kell feltenni kérdéseket..
2013. szept. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az érdekel,hogy egyesek miért ugatnak bele.Mire jó ez nekik?
2013. szept. 27. 12:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg 20évesen a pasik nagy része még szűz, csak jár a szájuk. A lányok előbb szokták elveszteni.... bőven van még időd szexelni:D akivel és ahol csak akarsz:) ajánlom a korfúi Kavos városát:)
2013. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem éltem ki magam nem fogok tudni dugni! Ez mi a szent szar? mér ne tudnál attól dugni?
2013. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ne mtudják úgy látni a dolgokat ahogy te látod. Ha a te szemszögedből néznék a dolgokat értenének.
2013. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Basszus ha ennyire magadnak tartogatod a dolgot, akkor TARTSD MEG MAGADNAK! Azért ugranak rád, mert kiteregetted, meg hozzá vered a melled, hogy: nem gázz, nem gáááz. Na akkor menj innen, és ne érdekeljen más véleménye. Mindenki máshogy gondolkodik! Nekik is van egy véleményük, meg neked is!

"Miért".... Mert ők meg ilyen okoskodósok na. Azért.

2013. szept. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekik is van véleményük.Csak ne akarjanak megtéríteni.

Különben meg azért tetem fel a kérdést,mert sok majom ezért leszól.

Nem azért jöttem ide,hogy verjem a mellem.Különben is milyen hülyeség ez?

Verem a mellem azért mert szűz vagy?

2013. szept. 27. 12:25
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, mit csinálsz, mit mondasz, mindig lesznek olyanok, akik megmagyarázzák, hogy hülye vagy érte. Pláne itt.
2013. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De kérdező ne írkálj már vissza nekem, mondom, hogy ezek csak szimplán okoskodnak, azt hiszik jobban tudják nálad, mi "jó neked", milyennek kellene lenned, és erős késztetést éreznek rá, hogy ezt az arcodba vágják. Na. Ezért teszik. Ez volt a kérdésed, és ez a válasz rá.
2013. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért,mert mindenki másként látja és éli meg ezeket a dolgokat,ők például így,és azt gondolják,az ő gondolkodásmódjuk a helyes.Te nyilván a saját véleményedet és elveidet véded,viszont ha ennyire nyilvánosság elé tárod a világnézetedet,akkor vállalnod kell a következményeit is.Tehát hogy kapni fogsz hideget-meleget.
2013. szept. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!