Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért akarják itt megmagyarázn...

Miért akarják itt megmagyarázni, hogy ahogyan gondolkozok hülyeség és hülye voltam, hogy nem éltem ki magam?

Figyelt kérdés

Itt feltettem egy kérdést.20 éves szűz srác vagyok.

A saját döntésem miatt.

14-15 évesen lehetett volna rá lehetőség,de fiatalnak gondoltam magam.

Ma meg már egy olyan lányt keresek aki megfelel nekem.Elsősorban nem a külsővel vannak elvársásaim hanem a személyiséggel.

Itt fikáztak,hogy lúzer vagyok.Nem éltem ki magam nem fogok tudni dugni..

Kérdem mire jó ez?Miért nem tudják egyesek felfogni,hogy ez az én döntésem,ilyen vagyok.Ezt szeretem.


2013. szept. 27. 12:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szard le őket! :)

Nekem is ugyanezt mondják, viszont én lány vagyok. Korán megtaláltam az igazit, 14 évesen. Most 21 vagyok és már 7 éve együtt vagyunk a párommal. Mindenki le van döbbenve, meg mondják, hogy ilyen nincs, hogy csak vele feküdtem le. Sokan írnak fiúk, hogy menjek át hozzájuk... mikor meg kiosztom őket, akkor meg hogy mekkora egy hülye vagyok, hogy egy fiúra pazarlom a fiatalságom. De én ezt választottam. Inkább egyel leszek sokszor, mint sokkal egyszer :) Vele is ugyanúgy szerzem a tapasztalatokat. Egyébként a párom is csak velem volt és neki is ugyanezt mondják. K*rvára idegesítő.. De hát ennyire elfajult ez a világ, hogy ilyen dologról még csak hírből sem hallanak az emberek.

2013. szept. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!