Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Volt már ujjazás, de mégsem...

Volt már ujjazás, de mégsem véreztem. Egyáltalán kiszakadhat-e ujjazástól? Lehetséges-e az, hogy nem volt szűzhártyámVagy mennyi az esélye annak, hogy nem szakadt még ki, hiába újjazott már meg a barátom 4 ujjal?

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ujjazástól nem mindig szakad el a szűzhártya. ahhoz,hogy biztosan elszakadjon,beléd kell hatolnia.
2009. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4 ujjtól nem lyukadt ki? Az durva
2009. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
ki szakadni nem biztos h ki szakadt mert ahoz nem olyan nay az esély inkább fel sértette egy kicsit :D
2009. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Négy ujjal egyszerre? Első szex előtt? Az elég durva. Akkor már nincs szüzhártyád szerintem. De én azért a helyébe megvizsgálnám más szervemmel is.
2009. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha betolja könyékig,akkor fogsz vérezni,ha ez a cél.
2009. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ezt tisztázzuk..nem attól vérzel mert átszakad a szűzhártya..hanem mert tágulnak az izmaid hirtelen és sokat:)

am meg nemmindenki vérzik:)

lehet h te pont nemfogsz 4 ujj meg azért nemugyanolyan mint 1......:)

2009. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem,de ha könyökig benne van valaki,akkor tuti vér is lesz meg fos is akár,mert ugy látom a vér a cél XD
2009. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Ha vérezni akarsz vágd fel az ereidet.
2009. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem feltétlenül szakad el a szűzhártyád. Nekem pl csak a második alkalomnál, de van akinek egyáltalán nem csupán kitágul neki.
2009. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak kitágul XDXDXD 12 cm-es faroktól lehet hogy csak.
2009. nov. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!