Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek, mit csináljunk?

Szerintetek, mit csináljunk?

Figyelt kérdés
1 hónapja vesztettem el a szüzességem. A barátom is szűz volt. Az elsőnél nem szakadt át a szűzhártyám és a sokadiknál sem, mert mindig abbahagytuk , ha fájt. ( mert pokolian fájt) Az utolsó kettőnél nagyon véreztem, de még mindig nem szakadt ki teljesen, mert még most is fáj. Őszintén nem tudom már, hogy micsináljak. Egyre fájdalmasabb és mostmár szarul is érezzük magunkat.Légyszi csak normális válaszokat :o3

2013. szept. 30. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Piskótát.
2013. szept. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
#1-es: A sima piskóta nem jó, valami krémes süteményt :D
2013. szept. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Szilvásbuktát, mert azt szeretem!
2013. szept. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
mintha emlitettem volna, hogy normális válaszokat. Elég éretlenek vagytok, hogy még ebből is viccet csináltok. És főleg azért , hogy más problémájából.
2013. szept. 30. 17:36
 5/15 A kérdező kommentje:
*várok
2013. szept. 30. 17:36
 6/15 anonim ***** válasza:
igyál előtte, akkor nem érzed annyira a fájdalmat
2013. szept. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
akkor valamit rosszul csináltok. legyen hosszabb az előjáték, nedvesedj be rendesen, és a pali lassan, óvatosan hatoljon beléd. ha nincs elég nedv, legyen sikosító, nem szégyen az, inkább, minthogy fájjon!
2013. szept. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
próbáltuk már sikkositóval is. Lassan csinálta, vigyázott, és volt már előtte hosszú előjáték. De már akkor is stresszes vagyok, ha rágondolok, annyit szenvedtem már vele.
2013. szept. 30. 17:43
 9/15 anonim válasza:

Nekem is fájt még nagyon sokáig. Habár én nem véreztem, mondjuk legelőször sem. Csak ujjal csináljátok és használjatok síkosítót. De egy kicsit aggasztó, hogy vérzel. Ha megoldható, menj orvoshoz.

Kitartást

2013. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszem el fogok menni, mert annyira véreztem , hogy már mindketten rosszul lettünk.
2013. szept. 30. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!