Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elsős egyetemistaként még...

Elsős egyetemistaként még szűz vagyok, hogy fogom ezt elmondani, ha találok valakit majd, akit szeretni fogok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 22:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én már kijártam a sulit, mikor komoly kapcsolatom lett.

Nem mondtam el neki - képtelen voltam valamiért, pedig bíztam benne, meg szeretem is -, persze, hogy rájött (kb. az első pettingnél), és annak megfelelően kezelt.

2013. szept. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sekély érzelmi világú egyént fogsz kifogni... Normális gondolkodású férfi megbirkózik a gondolattal, és nem csinál belőle problémát. Majd összehozzátok, hogy jó legyen!
2013. szept. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Tök jó én őrülnék neked még nem voltam szűz lánnyal.Ha normális megérti vagy még tetszik is neki mint nekem,ha meg paraszt ne foglalkozz vele.Lehet tudni miért nem jött még össze? 26/F
2013. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy nem jött össze, egyszerűen még nem találtam olyan fiút, akit gazán szerettem volna.
2013. okt. 1. 23:16
 15/17 anonim válasza:
en elsos voltam mikor a baratommal talalkoztunk eloszor, azota 2 ev telt el, es oszinten o fel h megbant azzal, h megtortenik, de en mar szeretnem vele a dolgot, igy nemsokara megtortenik. 21 vagyok, es nem csalt meg, nehogy azt higgye vki!
2013. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Na még ilyet sem halottam,lehet pont ő fél tőle nem?Én meg sajnos egy ilyen lányt sem ismerek.
2013. okt. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A férfiakat egyáltalán nem érdekli, hogy a barátnője szűz-e vagy sem? Ha nem, jó. Ha igen, akkor is. Tuti hidegen hagy mindenkit, egyáltalán nem polemizálnak azon, hogy "jaj, egy 20+ szűz lánnyal már sok probléma van". Szóval calm down. ;) A férfiaknál pont fordítva van, minél idősebb lesz az illető, annál lúzerebb lesz (kinézettől, intelligenciától, egzisztenciától függetlenül) - a nők pedig nem szeretik a lúzereket. Csöves egy társadalom... (Tisztelet a kevés kivételnek!)
2013. okt. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!