Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, szerintetek ciki 21...

Lányok, szerintetek ciki 21 évesen szűznek lenni? 21/F

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 14:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ha mondod akkor igen.
2013. okt. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
nem. Egy lánynál ciki ha 21 évesen az?
2013. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem az.
2013. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem a kinézetemre fognám,hogy még szűz vagyok. Inkább csak ilyen a természetem. Várom az igazit,akivel kölcsönösen igazán szeretjük egymást és én akkor szeretnék lefeküdni vele. Attól csodálatosabb nem is lenne.
2013. okt. 1. 14:38
 5/12 anonim ***** válasza:
a nő is szűz legyen.
2013. okt. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Álmodozz csak.
2013. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy csak álom lenne. Azért mert nem vagyok beképzelt és nem hiszem azt magamról,hogy én vagyok a macsó mindenki között,attól még nem álom világban élek. Hiszek abban,hogy meg lehet találni az igazit,ennyi.
2013. okt. 1. 14:57
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Ne is foglalkozz vele. Én is így tervezem, hogy majd az igazival fekszem le először akinek lehetőleg szintén én leszek az első. Bár nekem könnyebb dolgom van mert sok a szűz fiú 20 év felett is és kevesebben tartják gáznak ha egy nő szűz, míg sok lány jobban szereti a tapasztalt fiúkat. Ha szűz akkor azért, mert a tapasztalt jobban oda tud figyelni rá, ha nem az akkor meg azért mert nincs türelme megvárni míg belejön a másik. Persze vannak kivételek.
2013. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Kérdező, gond van a szövegértelmezéssel. "A lány is szűz legyen" erre írtam, álmodozzon csak.
2013. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben akkor elnézést kérek,viszont máskor kérlek jobban egyértelműsítsd,hogy kinek válaszoltál.
2013. okt. 1. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!