Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti mit gondoltok? Mit csináljak?

Ti mit gondoltok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, adott egy 17 éves szűz, tök normális csaj akivel már pár hónapja együtt vagyok, imádom, de én a 20 feletti korosztályba tartozom, és szeretném elvenni a szüzességét, egyrészt mert nagyon szeretném hogy nőnek érezhesse magát(bár ez sokak szerint marhaság lehet), másrészt mert még nem volt ilyenben részben, harmadrészt mert imádom, és a kapcsolatunkból én hiányolom a szexet. Természetesen szó sincs arról, hogy nem tervezek vele hosszú távra...


Szóval, a probléma az, hogy nagyon nem szereti a lány, ha finoman 'fogdosom' bizonyos helyeken, nem is hagyja, úgy kell könyörögni szinte de semmi eredmény, szóval a szex még szóba se került, mert nem akartam őt ezzel nyaggatni.

Elsősorban lányoktól kérdezem, de bárkinek az értelmes véleményére nagyon kíváncsi vagyok, szerintetek mit csináljak, mi lenne a helyes, hasznos a kapcsolatnak, vagy ti hogyan viselkednétek?

Válaszokat előre is köszönöm.



2013. okt. 6. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi vagy fater? Húsz feletti de mennyi?
2013. okt. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem kell rosszra gondolni, 22 :D
2013. okt. 6. 00:31
 3/6 anonim válasza:
Ha készen fog rá állni, a tudtodra fogja adni. Légy türelmes. Szerintem eleget rágódik rajta, nem kell még nyaggatni is. Lehet, hogy neked nem, de neki ez nagy dolog.
2013. okt. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem ez elég fura, mert úgy tűnik, a lány egyáltalán nem vágyik még a szexualitásra, miközben ez az egyik alapja a párkapcsolatoknak. Persze érthet, hogy még szűz, de több hónapos kapcsolatba a petting már simán beleférne.

Szerintem a barátnőd még elég sokáig nem fog lefeküdni veled. (pl fél évet vár, vagy hasonló) De jó lenne, ha ezt vele próbálnád megbeszélni, nem szemrehányóan, csak hogy egyáltalán hogy gondolja, mit vár a kapcsolattól. Ez nem nyaggatás, sőt, csak rosszabb, ha direkt kerülöd a témát. Fontos szempont az is, hogy amúgy minden rendben van-e, féltékenykedés, viták..

Plusz ötlet, áthívhatnád magadhoz aludni, de hangsúlyozd ki, nem azért, hogy lefeküdjetek. Beszéljétek meg, hogy lassan haladtok, ne erőltess semmit rá. Ha ebben nincs benne, akkor gondold át, megéri-e vele maradni.

18/L

2013. okt. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a tanácsokat, megfogadom őket, mert ésszerűnek tartom.

3. hozzászóló: én is nagy dolognak tartom :)

4. hozzászóló: átjönne ő aludni, csak egyelőre a szülei még korainak tartják, amit én meg is értek, meg féltik is, ezt meg pláne.

De türelmes leszek, mert látom, hogy haladunk, csak lassan de ezzel nincs gond.

2013. okt. 6. 22:30
 6/6 anonim válasza:

Én azt mondom neked, hogy lehet, a lánynak vannak önbizalomhiányos problémái, lehet fél, milyennek látod, mert ő nem látja magát nőnek. Lehet szégyelli a testrészeit, fél, mit fogsz szólni hozzájuk. Lehet, hogy ő magát még nem érzi késznek a szexre, sőt a pettingre se, mert elvei vannak. Kérdezz rá finoman, hogy mi a véleménye erről-arról-amarról.

Lehet, hogy neki nem mindegy, hogy imádod, vagy valóban el is vennéd feleségül.

Tisztázzátok ezeket a kérdéseket, de ne nagyon menj rá a szextémára, mert ez feszélyezheti. Sőt, ha úgy érzi ki belőled, hogy te már csak arra vársz, és mást nem is akarsz már tőle, mert mondjuk mindent megadott, amire te a szexen kívül vágysz, akkor "Ágyő nem nagy Ő".

Ha érted mire gondolok.

Ha ő egy régimódiasabb családmodellben nőtt fel, ahol régebbi értékek szerint nevelték, akkor ez az oka.

Vagy, érzi magát elég nőnek ahhoz, hogy a "valódi értékét" máskorra tartogassa és egy olyasvalakinek, akiben ő teljesen megbízik, lehet, hogy jobban mint most tebenned, és akivel örökre együtt marad. ezer oka lehet, de a szex NEM lehet szakítóok. Értesd meg vele, hogy igényled a szexet, és mennyire imádod őt, stb. Értesd meg vele, ha neked problémát jelent, a szexualitás hiánya. Értesd meg vele, hogy ezért nem hagynád még őt el (de csak ha ez valóban így is van), de kell valami megoldás, mert "félted" magad. bla bla bla.

Lehet nem tudja, hogy hosszúra tervezel vele. AKkor bizonyítsd. kérd meg a kezét, ha már most azt írtad, hogy hosszúra terveznél vele, beszélj a szüleivel erről, neki szerintem a bizonyosság kell, hogy a szüzessége jó helyen lesz (???)

jaj ez olyan bonyi, főleg mert ma már ez a viselkedés nem megszokott a lányoknál, kivétel az erősen vallásos, szigorú elveken felnőtt gyerekeknél.

2013. okt. 24. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!