Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Egyre jobban úgy érzem , hogy csak a nász éjszakámon szeretném elveszíteni a szüzességemet .

Bár anyukám is ezt szeretné majd de ez nem játszik közre .

Csodálatos érzés lenne ha esküvöm napján ami az egyik legszebb nap egy nő életébe olyannal ki probálni a világ egyik legjobb dolgát aki iránt szív tiszta érzelmet érzek szerelmet


vélemény ? :)

17 L


2013. aug. 16. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
És ha akkor derül ki valami olyan,ami miatt nem passzoltok össze?
2013. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te dolgod,csak nehogy otthagyjon a pasi ha nem megy a 'kemia' ..
2013. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha 100 évvel ezelőtt élnél, akkor normális dolog lenne. Már sajnos nem az. Házasságok is alig vannak.
2013. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem várhatsz egy darabig :D
2013. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges addig várni.. ha már jársz valakivel, akit tényleg úgy érzed, hogy szeretsz, simán lefeküdhetsz vele..

+ a világ legjobb dolgáról remélem tudod hogy az első 2-3 alkalom elég kellemetlen neked.. Szerintem inkább csak elrontaná az esküvős napot a bajlódás, különösen, ha valami miatt nem (úgy) jön össze (pl. annyira fáj hogy el megy az egésztől a kedved, stb.. mert ez is benne van a pakliban..).


Nem azt mondom hogy henteregj le fűvel fával, de nem kell játszani a szentéletűt, ha szeretsz valakit, ne foszd meg magatokat ettől.:)


F/18

2013. aug. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Nagyon helyesen gondolkodsz :) Ritka az ilyen lány! Különleges vagy! Mindíg jön a duma a mai "modern" világról stb... hát régen minden sokkal jobb volt, az élmények is, a házas élet is... na szerintetek miért?... sokkal rosszabb a mostani laza erkölcs! Szerintem az a szégyen, hogy mindenki még házasság előtt odaadja magát... Így nagyobb varázsa van az egésznek ha akkor először... másik dolog meg ha valaki kibírja szex nélkül a házasságig, az már bizonyítja mennyire szeret és úgysem fog otthagyni utána... :) Tiszteletre méltó csajszi vagy maradj is ilyen!
2013. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sir Sarcasm ***** válasza:
40%
hülyeség.. nehéz lesz olyan pasit találnod aki ezt elfogadja
2013. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szép és tiszta gondolat alapjába véve DE tapasztalat nélkül esküvö után ami valljuk be nem az ember legnyugisabb napja elötte hónapokig készülödés majd aznap hajnalig táncikálás és programok szerintem se lelkileg se testileg nincs ott már olyankor az ember . Aztán ha tényleg nem müködik a kémia vagy a másik félnek van valami olyan szokása szexuális téren amit te nem vállalnál szívesen ? Akkor jön a megcsalás mert otthon nem kapja meg amit máshol igen , utánna meg a válás. Azt mondom szerezz tapasztalatott tudd kifejezni az érzelmeid és feldolgozni megélni a szexualitást. Ráérsz még böven és ez nem biztatás arra hogy fetrengj füvel fával.
2013. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
a nászéjszakán eléggé ki lesztek ahhoz fáradva, hogy ne tudjatok majd szexelni :D
2013. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!