Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet valahol 18 év feletti...

Lehet valahol 18 év feletti szűz lányokról, nőkről képeket (csak arcképet) találni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, amikor egy érett nő arcáról látszik a tisztaság, szívesen megnéznék ilyen képeket. Főleg huszonéves nőkön nagyon tetszik ez a "kisugárzás".


Esetleg vannak itt kérdések, ahol ilyen lány linkelt be magáról képet? Még nem láttam.


A hasznos válaszokat előre is köszönöm!


2013. okt. 9. 13:46
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Jó szemed lehet, mert nekem egyáltalan nem süt az arcomról a tisztaság:) ( nem, nem küldök képet)
2013. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Komoly válasz:

[link]

2013. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Jó a vonal. Az apácák valószínüleg szűzek:D
2013. okt. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Zakathol! Hányszor írjam le a kérdést, hogy végre megértsd? Nem az érdekel, hogy szerinted van-e különbség, hanem hogy találhatók-e képek. Már felfogtam, hogy mások szerint nincs különbség, nem tudom, minek kell ezt 50-szer leírni, pláne, ha nem ez volt a kérdés.
2013. okt. 9. 14:41
 15/26 A kérdező kommentje:
11. Nem is vártam volna TŐled.
2013. okt. 9. 14:41
 16/26 199303 ***** válasza:
lehet persze. ha kiderited pl itt a lanyokrol hogy szuzek-e es megkered oket ra hogy kuldjenek az arcukrol egy kepet, bar nem hiszem hogy sokan megtennek. szemely szerint en is szuz vagyok abba a korba is beletartozom akikrol itt szo van a kerdesedbe, de csak ugy nem kuldozgetek kepeket :-D amugy szerintem sincs kulonbseg egy szuz es egy nem szuz arcan..
2013. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Zakathol ***** válasza:

Te tényleg ilyen fogyatékos vagy? Pontosan azért nincs sehol sem külön kiemelve és/vagy nincs gyűjtőhelye a szűz lányok arcképeinek, mert nincs különbség az arcok között...

Ilyen nehéz az ok-okozati összefüggéseket magadban megállapítani?

2013. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Benyovszky Oszkár ***** válasza:

valaki beszúrt egy apácás képet.

nahát azok közül aztán biztos nem szűz egy se, papok már tettek róla.

egy statisztika:

az apácazárdában 20 apácából 17-nek már volt abortusza.

2013. okt. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

#4 "Nagyon tetszik, amikor egy érett nő arcáról látszik a tisztaság, szívesen megnéznék ilyen képeket. Főleg huszonéves nőkön nagyon tetszik ez a "kisugárzás". " - barátom a primitív te vagy, ha még a saját kérdésed sem tudod értelmezni ... ha te látod a szüzek kisugárzását az arcukról, akkor még mindig tartom a válaszom (meg a véleményem is rólad)

#3-as voltam

2013. okt. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Zakathol!

Elhiszem, hogy nincs különbség az arcok között, és ezért nem emelik ki külön ezeket az azokat és képeket, de ettől még akármilyen oldalon is akármilyen okból is lehetnének ilyen képek. Vágesz? Valaki pl. említette az apácákat, ami egy nem buta felvetés, de persze náluk se biztos, hogy szüzek.

Ettől még nevezhetsz fogyatékosnak teljesen ismeretlenül, de azzal saját magadat minősíted! :)


19. Te kötözködni akarsz és a részletekben veszel el. Már bánom, hogy a magyarázatba írtam bármit is. Úgy értem, hogy ha tudom egy lányról, hogy szűz, és úgy látom az arcképét, akkor van pozitív kisugárzás, akkor jó érzés ránézni. De teljesen mindegy, mert nem ez volt a kérdés, te akartál kötözködni és a részletekben elveszni.

Tarthatod a válaszod és a véleményed, igaz, halvány fogalmad sincs arról, ki vagyok, nyugodtan kialakíthatsz magadban véleményt rólam, de azzal Te is magadat minősíted. :) És ha ismeretlenül primitívnek nevezel bárkit is, azzal megint csak magadat minősíted.


Ha valaki még mindig nem ért valamit a nagyon bonyolult kérdésemen, írjon nyugodtan, szívesen válaszolok! Bár tudom, hogy a szerelem-szex kategóriában az átlag IQ szint alacsonyabb, már régebben is tapasztaltam ezt.

2013. okt. 9. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!