Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet valahol 18 év feletti...

Lehet valahol 18 év feletti szűz lányokról, nőkről képeket (csak arcképet) találni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, amikor egy érett nő arcáról látszik a tisztaság, szívesen megnéznék ilyen képeket. Főleg huszonéves nőkön nagyon tetszik ez a "kisugárzás".


Esetleg vannak itt kérdések, ahol ilyen lány linkelt be magáról képet? Még nem láttam.


A hasznos válaszokat előre is köszönöm!


2013. okt. 9. 13:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

az IQ része, hogy elolvasod amit korábban írsz, ha már nem emlékszel rá: "Tényleg ennyi primitív ember van itt?" - ehhez csak annyit amit előbb írtál: "... ha ismeretlenül primitívnek nevezel bárkit is, azzal megint csak magadat minősíted. " - na, akkor a magad minősítésével már helyben vagyunk (jelzem: 143 az IQ-m, igaz a sokat köpködött MENSA teszt szerint)


az is az IQ része, hogy értelmezed a saját kérdésed, mely szerint egy szűz nőről számodra sugárzik a tisztaság ... ebből következően nem kell a mi segítségünk, mert te látod ki a szűz a kisugárzása alapján ... tetszik érteni? ... ugyanis, ha te csak akkor látod a kisugárzását, ha más megmondja neked, hogy szűz, akkor eleve gondolkodj el a kérdésed megfogalmazásán és indokán


igen, persze, én is szeretlek

2013. okt. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

SOkra mész az IQ-dal. Ennek itt nem az a célja, hogy megvédd magad, hanem hogy a kérdésekre válaszolj, amúgy ennek a bohóckodásnak semmi értelme, mert tök mindegy az indoklásom, te a részleteken lovagolsz, pedig csak annyi lett volna a kérdés, hogy vannak-e ilyen képek, és hol.

Valószínű, azt gondolod, telepatikus képességekkel rendelkezem, hogy megérzem egy lányról,hogy szűz-e, vagy nem. De részletkérdés. De ha kötözködni akarsz, akkor elmondom: ne csak mondatonként olvasd a kérdésem, hanem az egészet egyben értelmezd! Ha egyben értelmezed az egész kérdést (amire egyébként csak a funkcionális analfabéták nem képesek, akikkel egyébként nincs semmi bajom), akkor rájöhetsz, hogy nem a telepatikus képességeimen van a hangsúly, hanem bizonyos képeken, amikről már eleve tudom, kik vannak, mert eleve pl. olyan helyről töltöttem le, és kedvemre nézegethetem őket.

Tudom, ezt most bonyolultan sikerült leírnom, amúgy én is szeretlek. :D

2013. okt. 10. 02:34
 23/26 A kérdező kommentje:

És, ehhez megint kicsit a sorok között kellene olvasni: Ha ránézésre el tudnám dönteni egy lányról, hogy szűz, akkor csak pl. iwiwen beleírnám a keresőbe, hogy lány, tetszőleges lakhely, életkor 18 felett, és kedvemre kiválogatnám a szüzeket, és akkor a kérdést se kellett volna feltennem. Vagy, csak beírnám a gugliba, hogy lány, és válogatnék kedvemre.


De nem tudom, ki gondolja azt komolyan, hogy átlagember, pl. én meg tudom állapítani egy lányról ránézésre, hogy szűz-e. Te azt feltételezed, hogy én ezt valami természetfeletti módon megérzem, ez a feltételezés eléggé merész, nonszensz. Ennél még logikusabb is, amit én állítok, hogy szeretem a szűz lányok kisugárzását, kellemes látvány, de persze ehhez tudnom kell előtte róluk, hogy szüzek. És ha ezt tudom róluk, akkor jó érzés az ártatlanságukban gyönyörködni.

Tegyük fel, valakinek bejönnek a szűz lányok. Megtudja egy lány ismerőséről, hogy szűz. És utána másképp fog rá tekinteni, jobban fog benne gyönyörködni, más lesz számára a kisugárzása is. Nem logikus?


Tényleg nagyon szeretek minden válaszolót, és lehet, én fogalmaztam rosszul, de szerintem kicsi gondolkodással a kérdést meg lehet érteni és leszűrni a mondanivalóját, és nem a részletekben veszni el, de nem baj. Elnézést mindenkitől, akit megbántottam, nem haragszom senkire, poénnak veszem az egészet. Ha már el kellett veszni a részletekben, elvesztem én is és leírtam, amit gondolok, jó részletesen. :D

2013. okt. 10. 03:19
 24/26 Bence32133 válasza:

Most komolyan... Téged még nem vertek szét a szomszédaid/munkatársaid/hozzátartozóid?!

Attol mert te hülyeségeket beszélsz, majd belemagyarázod az igazadat, attol nem leszel okosabb.

És ha nem vennéd észre, egyik mondatoddal a másikat cáfolod meg :)

De mindegy.. Te vagy itt az okos :D

te vagy itt a 'szűzi-kém'

2013. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Végülis mindenkinek joga van úgy kötni bele a kérdésbe, ahogy csak akar.

Amúgy annyira nem érdekel az egész, köss bele, amibe akarsz. Csak kíváncsi voltam, esetleg vannak-e ilyen képek, gondoltam felteszem a kérdést.

Miért vertek volna szét? Nem állok szóba olyan primitív emberekkel, mint amilyenek ide járnak trollkodni. Ők az utcán ordibálnak és böfögnek, hogy az egész lakótelep hallja, őket nagy ívben elkerülöm. Akik meg ismernek, azok kedvelnek. Igaz, te nem is ismersz egyáltalán, gratulálok a messzemenő következtetéseidnek, csak addig terjed az eszed, hogy aki nem szimpatikus azt megverik. Tudod, van akinek agya is van, nem csak izmai. :)

Nagyon lesüllyedhetett mostanában a színvonal az általános iskolában, hogy egy egyszerű kérdést képtelenek értelmezni az emberek. Bár kérdéses, az általános iskolát képesek-e elvégezni, inkább csak belekötnek a tanárba, hogy képzeli, hogy tanítani mer, és után mennek verekedni, mert az a menő.

De hát itt a szerelem-szex kategóriában sok primitív izomagyú ember van. :)

2013. okt. 24. 20:11
 26/26 A kérdező kommentje:

Egyébként ezt a kérdést nem fogom már követni, két ok miatt: 1. Annyira nem létfontosságú, hogy szűz lányokról képet lássak. Csak gondoltam, megkérdezem. 2. Trollok ideböfögéseit, off topik válaszait, kigőzőlgéseit nincs kedvem olvasni. Azért nem fogok ide visszanézni, hogy elolvasgassam az izomagyúak, verekedős emberek agymenéseit. Privátot meg ne írjatok, el se fogom olvasni.

Egyébként már egyszer megjegyeztem, ha nem tudsz válaszolni a kérdésre, ne válaszolj. Tök mindegy, ellentmondok-e magamnak, a válaszolónak nem az a célja, hogy ezt kijavítgassa. Vagy ha ki is javítgatja, azzal együtt a kérdésre is válaszoljon. Senkit nem sértett a kérdésem, senkit nem támadott. Akik meg frusztráltnak érzik magukat, és a kérdés lényegtelen részét akarják megvitatni, nyissanak erről külön topikot, külön fórumot, ott vitassák meg a ráérő érdeklődőkkel. Egyébként a szabályzatban is benne van, hogy a kérdésre kell válaszolni, ez az oldal erről szól, a gyengébbek kedvéért.

2013. okt. 24. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!