Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok ti szerettek szűz...

Csajok ti szerettek szűz fiúkal szexelni? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
21f szűz

2013. okt. 11. 13:41
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

A szűz nőket csak azok küldik el, akik csak dugni akarnak vagy úgy akarnak párkapcsolatot hogy rögtön a szexszel kezdik a legelején. Ezen kívül minden férfi epekedik a szűz nőkért, mindent megtennének a szűz nőkért, bizonyos országokban milliókat fizetnek ki szűz nőkért.


Az oka: Ma már szinte mindent vehetsz pénzért hála a prostituáltaknak. Lehetsz mindenféle típusú és külsejű nővel, szexelhetsz 2-3 lánnyal egyszerre, mindenféle perverzióban, fétisben részt vehetsz, de egyetlen dolog van, aminek akkora értéke van, hogy nagyon sok pénzért kaphatsz csak meg és azt is csak illegálisan: szűz lányokat.


A férfiaknál ennek az ellenkezője van. Ők minél több nőt meg tudtak hódítani, annál értékesebbek lesznek a nők szemében.

2013. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 LeftBehind ***** válasza:
75%
9. "nem találtam rá alkalmas, normális lányt" - pont a te fajtád gyakorisága miatt jön elő ez a mondat.
2013. okt. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Nyilván, az olyan nőknek, akiknek a szexualitás, nemiség, ösztönösség a fontosabb egy párkapcsolatban, azoknál a lányoknál nyilván szóba se kerülhet egy szűz fiú, mert egy szűzfiú ügyetlen, szerencsétlenkedhet a szexben, ami nem a férfias nemiség jelképe.

De az olyan lányok mint én pl, akiknél az érzelem a fontosabb, azok a lányok simán tudnak várni egy szűz fiú, amíg beletanul a dologba. 25/L

2013. okt. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim válasza:
9-es: Attól, hogy egy férfi még nem feküdt le egy nővel, még nem tutyi-mutyi. Volt 2 keze addig is...valószínűleg használta is, vannak/voltak nő ismerősei, képes lehetett tapasztalatot gyűjteni. Véleményem szerint az aki akar az tud nővel bánni, aki meg nem, az lehet akármilyen casanova, akkor se fog. És szerintem nem undorító egy olyan férfin, aki nem ment át minden nőn, mint gyalogos a zebrán.
2013. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

"De az olyan lányok mint én pl, akiknél az érzelem a fontosabb"


Az ilyen lányoknak fáj a hét 6 napján a fejük már egészen fiatal korban. A szűz fiú szüzessége csak egy állapot, ami elmúlik, utána meg vágyik ő is a RENDSZERES szexre.


Na ez az, amit meg a hozzád hasonló lányoktól csak szökőévente kap meg.

2013. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

15-ös köszönjük az általánosítást. Nyilván tudod milyen vagyok :D.

Látom nem csak az érzelmi IQ-val van baj, hanem az értelmivel is

2013. okt. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
A mostani vőlegényemmel 5 éve vagyunk együtt és képzeld szűz volt. Valóban nem volt ügyes, de szerettem. azóta a szexuális életünk a lehető legjobb. Talán az a legjobb a kapcsolatunkba az adás mellett.
2013. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

16: te annyira ostoba vagy. És még te prédikálsz itt nekem, te szerencsétlen :D


#9 voltam.

2013. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 LeftBehind ***** válasza:
18. Tudod mit? Inkább haljak meg magányosan egy sötét sikátorban,mint hogy egy olyan "nő" mellett kössek ki mint te.
2013. okt. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
19: Gondolom te még szűz vagy. Inkább lennék frigid, mint hogy egy olyan emberrel kéne együtt lennem, mint te.
2013. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!