Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok ti szerettek szűz...

Csajok ti szerettek szűz fiúkal szexelni? Ha igen miért?

Figyelt kérdés
21f szűz

2013. okt. 11. 13:41
1 2 3 4
 31/38 LeftBehind ***** válasza:
Poooontosan erről beszéltem. Szerencsére abban kiegyezhetünk,hogy akkor se nyúlnánk egymáshoz ha az életünk múlna rajta szóval csá!
2013. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Lol, butthurt virgins everywhere :D


Egyébként én is az vagyok huszonévesen, de nem tartom magam rossz pasinak. Bár józanul kicsit félénk vagyok, csók volt már vagy egy tucatnyi csajjal, csak utána nem voltam elég magabiztos, hogy továbbvigyem a dolgokat (illetve egyszer igen, de szex nem volt, csak némi előjáték ágyban).

2013. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

9-es attól, hogy egy pasi nem szűz, marhára nem jelenti azt, hogy jó is a szex vele, inkább nem mondom, hány nő ismerőstől hallottam már, hogy szar a pasija az ágyban, pedig bőven nem ő az első neki...

De gratulálok az értelmi és érzelmi fejlettségedhez...

2013. okt. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

15.

Gratulálok :D

Ezekszerint aki érzelmes az egyben frigid is :D

Gratulálok az értelmi szintedhez :D

2013. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
Mi ez szűz fiúk làzadása?????:D
2013. okt. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
azt mondjuk én se értem ha a nőknek nem kellene a szűz fiúk akkor őket kik dugnák? o.O
2013. okt. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

#1 vok


csak h értsék miért nem szeretem ha egy pasi tapasztalatlan


1 ált túl hamar elmennek

2 sokszor azt sem tudják mit kellene csinálni

3 elég sokáig nem élvezem a szexet velük

4 fárasztó dolog tanítgatni pláne h a férfiúi önbecsülésük ezt nem engedni

5 az előjáték alatt képesek egy csókot érteni majd bevágnák

6 nem tudták mit kellene kezdeni a testem maradék 95% (mell és nemi szervek a maradék 5%)

7 semmi fantáziájuk nincs sok esetben alap misszionárius és kész

8 gumit hírből sem ismerik - de hát gyógyszert szedsz !!!!! minek kellene gumi


hirtelen ennyi

bár mind a két delikvenssel több hónapig jártam végül pont a szexuális semmilyenségük volt az ok a szakításra

2013. okt. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Utolsónak gratula!


Felsoroltál 8 sztereotip közhelyet aminek köze nincs a szüzességhez, a skalpvadászathoz annál inkább. A felsorolásodnak leginkább azok felelnek meg, akik már 12 évesen elveszítik a szüzességüket valami kis hasonló korú ribivel aki rajtuk kívül még elveszi egy iskolai focicsapatnak és utána folyamatosan csak a legkönnyebben kapható puncikra hajtanak a saját kielégülésük érdekében.


1. Ez egy népszerű tévhit. Én például nagyon sokára mentem csak el az elsőnél.


2,3,5,6,7 Mutasd meg nekik. Senki nem születik úgy, hogy tudja. A megfelelő lyuk megtalálása ami genetikailag kódolt, nem a káma-szutra.


4. Pont a szűznek engedi a férfiúi önbecsülése, mert a legtöbbnek ilyen gyakorlatilag nincs. Annak van, aki már több ribit (nem nőt, ribit aki műnyögéseket csinál és már attól orgazmusa van ha hozzáért a "nagy és erős férfi") meghúzott és elmondásuk szerint mindegyik nagyon élvezte. Egy 10-20 csajon "túlesett" tapasztalt rókának meg mégis milyen jogon ugat egy kis kényes csitri? Hát majd jól beveri a 21.-diknek is a dorongot, úgy kell neki.


8. Szintén azokra jellemzőbb, akik úgy szocializálódtak, hogy nem mosunk zokniban lábat. Semmi köze ahhoz, hogy egy férfi szűz vagy nem. Maximum annyi, hogy a szűz még nem járt nemibeteggondozóba, egy tapasztalt idióta pedig utána lehet, hogy kétszer is meggondolja, hogy húzzon-e gumit. Főleg ha könnyen kapható nőkre pályázik.

2013. okt. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!