Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg léteznek olyan csúnya,...

Tényleg léteznek olyan csúnya, korosodó szűz srácok, akiknek VAN PÉNZÜK?

Figyelt kérdés

És feljárnak ide az oldalra panaszkodni? Vagy csak trollkodnak? Mert nem hiszem el, hogy ilyen létezik.


Túlkoros szűz csak csúnya, lúzer és mellette szegény lehet. Ez a tripla kombináció szükséges hozzá. Ez fizikai és evolúcióbiológiai tény!


Srácok, nyugodtan bevallhatjátok, tényleg trollkodtok, mikor olyanokat írtok, hogy "nekem pénzem van mégis huszon x évesen is szűz vagyok"?


Esetleg még azt tudom elképzelni, hogy Bivalybasznádon élnek és azért nem találnak nőt, mert arrafelé valami sugárfertőzött pocok felzabálta az összeset és csak férfiak meg bajszos, kopasz, feminista nők maradtak.



2013. okt. 12. 04:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem azt irjak, hogy gazdagok lennenek, csak azt, hogy van penzuk. Az lehet 200 forint is.
2013. okt. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Az volt az első komment,hogy rib.anc a második meg ku.rva.Hova lettek ezek ?:D
2013. okt. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Én is tudok tényeket, pl. Hogy a kérdező hülye xD
2013. okt. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz úton jársz. Nem kell hozzá semmilyen tripla kombináció, elég ha az illető ronda. Saját példámat tudom leírni, 27 éves vagyok, de még egy randi sem jött össze soha. Szóval az első kritériumnak két kritériumnak megfelelek: csúnya, korosodó szűz. Lúzer: nem mondanám magam annak. Amibe komolyan belekezdek, és a kimenetele csak tőlem függ, abban elég hamar sikereket érek el. Szóval nem tartom magam vesztes alkatnak. Más kérdés persze, hogy a csajozás, ami nyilván nem egy emberen múlik, nem tartozik ide, hiszen a magam részéről megtehetek bármit, ha minden lány egy tál hernyóra is szívesebben nézne, mint rám. Pénz: az általad leginkább kritikusnak vélt tényező. Mikortól számít? Nem járok Ferrarival, nincs hatalmas nagy ingatlanom + nyaralóm a tengerpartom és jachtom sem. Viszont keresek annyit, hogy ha akarok valamit, akkor megvegyem magamnak, ha éppen úgy tartja kedvem étteremben vacsorázzak (persze, nem luxuskategóriásban) és hó végén sem kérdés, hogy kijövök-e a pénzemből, hanem mindig sikerül tartalékolnom is. Egyszóval elégedett vagyok a pénzügyi helyzetemmel, amiért megdolgoztam, viszont döntsd el te, hogy szerinted megfelelek-e a van pénz kategóriának. A környezetet tekintve pedig igaz, nem a fővárosban, hanem csak egy megyeszékhelyen élek (nem is a legkisebben), de azért ez elég arra, hogy rengeteg visszautasítást gyűjtsön be az ember lányoktól.
2013. okt. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Akkor nem lennél lúzer, ha olyasmikben is érnél el sikereket, amiknek a kimenetele nem tőled függ. Ha a kimenetel tőled függ, akkor értelemszerűen sikereket érsz el. Ha valaki gazdagnak született, akkor a sz.r is arannyá válik a kezében. Akinek mégsem, az már Taigetosz pozitív.


Pénzt írtam, nem gazdagságot. Pénze magyar viszonylatban annak van, akinek van

- Saját lakása + saját autója + nuku hitel + annyi fizetés, amiből mindezt fizetni tudja és még jut erre-arra.


Értelemszerűen akinek valami miatt nincs lakása mert mondjuk villára gyűjt vagy világpolgár annak annyival legyen több fizetése, amiből a bérleti díjat kifizeti. Ha autója nincs mert mondjuk környezetvédő vagy luxuskocsira gyűjt akkor meg annyi legyen amiből alkalomszerűen ki tud fizetni taxit, fapados repülőt meg intercityt.


Ha ezek a feltételek megvannak, akkor lehet az ember bármennyire csúnya és lúzer, tud szerezni barátnőt vagy be is tud csajozni. Kivéve ha Megan Fox külsejű csajokra vágyik, mert akkor azért vagy lúzer ne legyen vagy csúnya még a pénz mellé.


Ha viszont valaki a csúnyaság és lúzerség mellé még csóró is és munkanélküli vagy alkalmi melókból tengeti az életét és munkásszálláson vagy az anyjáékkal él annak soha a büdös életben nem lesz sem barátnője sem alkalmi csaja.

2013. okt. 12. 15:51
 6/23 anonim ***** válasza:
Ezek szerintem az alacsony <175cm kategóriából kerülnek ki, hisz a nőknél számít csak a méret és a magasság. Ha belegondolok van benne valami igazság. Ismerek 4 170cm körüli srácot és egynek sincs nője, pedig a magyar átlagtól bőven jobban keresnek.. Sajnos úgy látszik a törpeség miatti elutasítást a pénz sem képes mindig felülírni :D..
2013. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%
ennek az az oka,hogy nem találkoztak a kérdezőhöz hasonló 50 iq-jú lánnyal
2013. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Léteznek, több ilyet is ismerek! Sőt, helyes szűz srácot is ismerek!
2013. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szuz vagyok.Van pénzem is.Es Bivalybasz-nád szerűségben élek.Nem kur.ára van szükségem!
2013. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Kifelejtetted a jellemvonásokat. Valaki lehet szép is, gazdag is, fiatal is, de, ha gőgös, buta, gonosz, hatalommániás stb., akkor normális, kedves nő nem fog vele járni.

És azt is el bírom képzelni, hogy valaki jóképű, fiatal, okos, gazdag, de nem találta még meg élete párját, mert igényes és nem szeretne hülye libával járni. Hanem mondjuk szintén egy szép, fiatal, okos, jómódú lánnyal, és ebből nincs olyan sok. Mondjuk csak 5 db egy megyében.

2013. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!