Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ciki ha már most...

Szerintetek ciki ha már most le akarok vele feküdni?

Figyelt kérdés
van egy függőben lévő kapcsolatom. én nagyon szeretem a fiút bármit meg tennék hogy mellettem maradjon. 17éves vagyok és szűz. nagyon szeretnék vele le feküdni. de nem tudom hogy mit szólna ha ezt meg mondanám neki. viszont meg csak egy hónapja ismerjük egymást.
2013. okt. 12. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
az
2013. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ki fog használni, mint a sicc. De te tudod.
2013. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*bármit meg tennék hogy mellettem maradjon.


Ezért nem fog melletted maradni.

2013. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
lefeküdhettek csak ne szexeljetek.
2013. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, ha már most is vágysz rá. Ez természetes dolog. Viszont vigyázz, nehogy kihasználjon. Se veled, se nélküled típusú kapcsolatnál amúgy is nagy a kockázat, hogy rossz vége lesz a dolognak, hát még ha 1 hónap után oda is adod neki magad.


Én is hasonlóan érzek. 1,5 hónapja ismertem meg egy fiút, aki azóta már a barátom. Nagyon vonzódom hozzá, és nagyon vágyom rá. Érzem, hogy ő is. Én még szűz vagyok, és van egy olyan sanda gyanúm, hogy ő is. De erről még nem beszélgettünk nyíltan. Viszont nem siettetem a dolgot. Hiába vágyom rá nagyon, tudom, hogy ennyi idő után még nem állok készen rá. Azt szeretném, ha tényleg jól sikerülne az első szeretkezés, ezért inkább várok még, hogy jobban megismerjük egymást, testileg, lelkileg.

2013. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cikinek nem ciki, hogy ezt érzed, de ennek ellenére mondom, hogy várj még ezzel. Egy hónap után nagyon korai! Főleg úgy, hogy (még) nem is komoly a kapcsolat...
2013. okt. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!