Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fáj ha elveszíted a szüzessége...

Fáj ha elveszíted a szüzességedet?

Figyelt kérdés
A pasimmal holnap tervezzük az elsőt és mondta nekem hogy nem nagyon tanult a szexben és nem tudja hogy hogy csinálja ùgy hogy ne fájjon nekem.

2013. okt. 13. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Valakinek fáj, valakinek nem, még ha gyengéden csinálja is. Ez emberfüggő.
2013. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
SZÉTREPED A PINÁD ÉS ÖMLENI FOG A VÉR. BELEFOGSZ DÖGLENI SZÓVAL KÉSZÜLJ FEL A HALÁLRA.. Istenem olvass utána kb. 1000 00 ilyen kérdés van.
2013. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van, akinek fáj, másnak pedig nem. Nekem fájt. Nem sokáig és nem nagyon, de azért fájt. Ki lehetett bírni. Picit vérzett. Ennyi. Nem volt egy kellemes élmény.
2013. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit sem fájt. A titok hogy nagyon nagyon sokat kell előtte húzni egymás agyát és játszadozni :))
2013. okt. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nehezen szakadt at - a szuszakolas fajt.

Aztan eleg sokat vereztem.

Utana viszont mar nem fajt.


Egy pasival fajt meg nagyon, de neki eleg gorbe kukija volt es ez nekem nem volt valami kellemes akarmilysn pozban, mondjuk masnak meg lehet pont jo lett volna.

2013. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előtte nagyon sokáig izgassa a puncidat a kezével és a szájával, hogy tocsogjon a nedvességtől!
2013. okt. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!