Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megéri-e úgy elveszíteni így...

Megéri-e úgy elveszíteni így a szüzességet?

Figyelt kérdés

Adott egy srác. Kijelentette, hogy nem akar most komoly kapcsolatot. Minél többet beszéltünk, egyre nyíltabban kifejtette, hogy szexet akar. Amikor találkoztunk, nem kezdett ki velem úgy, nem erőszakoskodott. Most lesz a hétvégén a következő "randink". És lényegében megmondta, hogy le akar velem feküdni, nagyon szeretne engem. A srác igazából tetszik, de szűz vagyok. Nem érzek kényszert, hogy "nekem el kell veszteni, mert XY se szűz már", mert ezt pont letojom. Csak egyszerűen úgy érzem, képes lennék vele lefeküdni. Normális dolog ez? Mert szerintem nem. Nagyon figyelmes srác egyébként és mondta viszont, hogy azt nem szeretné, hogy megbánjam, szóval ha nem akarom, nem erőlteti, de ő szeretné. Mit tegyek? Elítélendő, ha úgy lefekszek vele, hogy 100%-ig biztos, hogy nem lesz belőle kapcsolat?

Nem szeretnék bunkózó válaszokat kapni, csak normálisakat. Lehet negatív véleményt is, elfogadom, hiszen ezért tettem ki a kérdést. Csak rendes stílusban legyetek szívesek. Nekem ez fontos...


Köszi!

18/L (és 26/F)



2013. okt. 16. 22:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolat nélkül nem érdemes, mert utána lehet, elkezdesz ragaszkodni hozzá, érezni többet.
2013. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak annak add oda, akiről úgy érzed, hogy megérdemli, és szerintem igazi szerelem legyen köztetek!!:)
2013. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy döntesz, azt tartsd a fejedben, hogy ő kijelentette, hogy nem akar kapcsolatot! Ne áltasd magad, akármi történik!
2013. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
az elsőnek van igaza. elkezdesz kötődni, és ha utána nem keres, úgy éreznéd magad, mint akit használtak és eldobtak. az első élményed legyen szerelemből. hidd el, megéri várni.
2013. okt. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy már kezdek vonzódni hozzá olyan értelemben, hogy szerintem nagyon helyes a srác, meg aranyos. Csak én is úgy gondolom pont, ahogy ti írtátok, hogy ha odaadom magam, akkor neki lesz egy "szűz trófeája", én meg hoppon maradok, jobbik esetben még 1-2x megfektet. Többször nem. És tényleg úgy fogom érezni magam, mint akit eldobtak, mert már nem kellek...
2013. okt. 16. 22:48
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Mondhatunk bármit, úgyis lefekszel vele, aztán majd jössz ide sírni, hogy miért ilyen érzéketlenek a férfiak...
2013. okt. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Előzőnek, szerintem mindenbizonnyal sikerült a kérdezőt lebeszélni:)
2013. okt. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%

Feküdj csak le vele! Ha tetszik neked, kedves, figyelmes, akkor miért ne??

Úgyis te is csak szexet akarsz. HAJRÁ!

2013. okt. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

#6

Pontosan az ilyen kommenteket kértem, hogy mellőzzétek. Lehet negatív kritikát is írni, hogy ne tegyem ezért és ezért, de nem a flegmázós stílust használva. Tiszteletben tartom azt a választ is, ami esetleg nem egy gyönyörű mesebeli kis álomsztori. Nincs abban semmi. Azért tettem fel a kérdést, hogy szembesüljek idegen emberek válaszával. És korántsem azt mondtam, hogy én le akarok vele feküdni. SŐT! Nekem a szex többet jelent annál, hogy elsőre (!) csak úgy valakivel "letudjam".


#8

Egyáltalán nem csak szexet akarok. Én pont hogy úgy érzem, azzal ráérek, de kíváncsi voltam, hogy mi lenne akkor, ha... De én nem akarok szexet csupán. Nem volt eddig barátom, nem is hiányzott. Nem szexeltem eddig, nem hiányzik. Nem akarok túlesni csak rajta.

2013. okt. 16. 23:25
 10/22 anonim ***** válasza:
38%

Én hasonlóképp vesztettem el. Adott volt egy idősebb srác, aki nem akart semmi komolyat, de tetszettem neki. Én meg úgy voltam vele, hogy igazából mindegy, de kíváncsi vagyok, milyen az a szex. Szóval randizgattunk párszor, aztán lefeküdtem vele.

Nem bántam meg. Nem éreztem, hogy ettől kevesebb lennék, nem éreztem, hogy bármi többet akarnék tőle, semmi ilyesmit. Csak azt, hogy "na, ezt is megtapasztaltam, egész jó". Mondjuk mi előtte pettingeltünk a randikon, az sokat számított, odafigyelt arra, hogy az első élmény ne legyen rossz.

Persze egész más volt, mint most a párommal, akit teljes szívemből szeretek. Nyilván ez utóbbi sokkal, de sokkal jobb. De így se bántam meg, szép emlék.

2013. okt. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!