Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megéri-e úgy elveszíteni így...

Megéri-e úgy elveszíteni így a szüzességet?

Figyelt kérdés

Adott egy srác. Kijelentette, hogy nem akar most komoly kapcsolatot. Minél többet beszéltünk, egyre nyíltabban kifejtette, hogy szexet akar. Amikor találkoztunk, nem kezdett ki velem úgy, nem erőszakoskodott. Most lesz a hétvégén a következő "randink". És lényegében megmondta, hogy le akar velem feküdni, nagyon szeretne engem. A srác igazából tetszik, de szűz vagyok. Nem érzek kényszert, hogy "nekem el kell veszteni, mert XY se szűz már", mert ezt pont letojom. Csak egyszerűen úgy érzem, képes lennék vele lefeküdni. Normális dolog ez? Mert szerintem nem. Nagyon figyelmes srác egyébként és mondta viszont, hogy azt nem szeretné, hogy megbánjam, szóval ha nem akarom, nem erőlteti, de ő szeretné. Mit tegyek? Elítélendő, ha úgy lefekszek vele, hogy 100%-ig biztos, hogy nem lesz belőle kapcsolat?

Nem szeretnék bunkózó válaszokat kapni, csak normálisakat. Lehet negatív véleményt is, elfogadom, hiszen ezért tettem ki a kérdést. Csak rendes stílusban legyetek szívesek. Nekem ez fontos...


Köszi!

18/L (és 26/F)



2013. okt. 16. 22:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szívesen várjuk :)
2013. okt. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Fontos, hogy erről mit gondolnak mások? Ha élvezni tudnád, szerintem a lényeg az, hogy élvezd. Ez a te szabad döntésed. Ha bűntudat nélkül akarod jól érezni magad és élveznéd, bátorítani tudlak! Nincs abban semmi, ha két független és felnőtt ember lefekszik egymással. Erre vagyunk, erre vannak a felelős döntéseink. :)
2013. okt. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!