Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A Barátnőm mondta-Jó. Én...

A Barátnőm mondta-Jó. Én pedig megijedtem?

Figyelt kérdés
Tegnap este a barátnőmnél aludtam és 16 vagyok ő pedig 17.Azt mondta ha gondolom kipróbálhatjuk.(Szűz vagyok,nagyon szeretem,volt már más dolgom a sexen kivül.
2009. nov. 11. 20:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Tulajdonképpen mi a kérdés?
2009. nov. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem sikerült első alkalommal? Ne foglalkozz vele, nem vagy egyedül. Majd a következő rendben lesz. De ha úgy érzed, hogy még nem vagy kész rá, akkor várjatok még. A szerelemben semmi sem kötelező.
2009. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem akartam csalódást okozni neki .:)De nem harakszik érte igazából arra vagyok kiváncsi kinek volt még ilyen.
2009. nov. 11. 20:49
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

És akkor most örökké szűz akarsz maradni?

A punci nem harapja le a farkadat!

2009. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%

Sztem tedd meg, amig lehet, mert ha elszalasztod az alkalmat, örökké bánni fogod. Én elb*sztam, és azóta is utálom magam :S


16/F

2009. nov. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
76%
Átérzem az előttem szóló tapasztalt férfi helyzetét, hallgass rá :D:D.
2009. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: tapasztalt férfi 16 évesen???? LOOOOL ugye ez poén volt? esetleg fiú vagy srác, de nem férfi és nem tapasztalt :D


kérdezőnek: igaz, egy fordítva szokott lenni pasik és nők között, de visszafelé is igaz... ne aggódj, hogyha a barátnőd szeret téged, akkor nem fog megharagudni/otthagyni, stb. emiatt, sőt...szerintem még aranyosnak is gondol...legalábbis én nagyon megbecsülnélek a helyében! Mikor érzed, hogy felkészültél és működni fog, akkor majd szólsz neki...addigis ott vannak az orális és manuális örömök, amik kárpótolhatják a lányzót :) (majd hogyha ott jártok, az óvszerről el ne feledkezz ;) )

2009. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21:13 vagyok: Jogos az érvetek, miszerint egy 16 éves nem lehet tapasztalt, nem is vagyok az, de én azzal a visszautasítással tényleg elb*sztam néhány dolgot, és valószínűleg ki is fognak hatni a felnőttkoromra. Például idén egész áprilisban öngyilkos akartam lenni, csak mostanra kezdett enyhülni a dolog. Bár nálam ez láncreakcióként működött, nyilván a kérdező más helyzetben van(pedig én sem voltam problémás gyerek)
2009. nov. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért vagy tapasztalatlan!!!

Ha 16 évesen az öngyilkosság gondolatával foglalkoztál, mi lesz veled később, amikor valódi csalódások sorozata fog érni Téged?! Azért, mert nem jön össze egy numera, nem kell megöngyílkolni magad!!!

2009. nov. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
MAGYARUL?
2009. nov. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!