Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A baratom meg szuz volt,...

A baratom meg szuz volt, tegnap estig, de meg kert hogy fekudjek le vele. Az aktus egy par percig tartot, nagyon gaz lehetet szamara?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 23:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
en szeretem ezt a fiut,mar 4 honapja egyutt vagyunk, olyan nagy baj, hogy furan ereztem magam?
2013. okt. 19. 23:32
 12/19 anonim ***** válasza:
Te vagy nagyon ostoba sajnos,nálam legalább ész van és tudok Normálisan is gondolkozni,na vajon mit csinált szerinted?Úgysem értenéd meg,amit mondok mert a beszűkült látásköröd miatt nem látnád a fától az erdőt. :) Remélem téged is még sokszor elutasítanak majd valami olyan miatt,amiről nem is biztos hogy tehetsz. :)
2013. okt. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kérdező szerinted neki milyen érzés lehetett?Alapból is szegény parázott,és még te is nagyon rosszul kezelted a helyzetet.Lehet egy életre elvetted a kedvét az egésztől,de ne legyen igazam mert ő biztosan nem érdemli meg ezt.
2013. okt. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
nem utasitotam el, csak leszaltam rola, ha anyira akata volna meg fojtatni, akkor ram maszot volna nem?
2013. okt. 19. 23:39
 15/19 A kérdező kommentje:
Hulyen hangzik, de en is ugy ereztem magam mint aki szuz
2013. okt. 19. 23:40
 16/19 anonim válasza:
Én abszolút megértem, miről beszélsz! Amikor a mostani barátommal először lefeküdtünk, ő 23 éves volt és szűz, én 22, és már volt előtte egy normális komoly kapcsolatom. Mégis, attól, hogy ő annyira tapasztalatlan volt és félszeg, én is azzá váltam, és hirtelen én sem tudtam, mit kéne csinálni, annyira más volt, mint az előző barátommal, akinek nem én voltam az első. Nekünk is pár percig tartott az aktus, de azért mert ő rögtön el is ment. Azt meg nem is tudta vagy gondolta sztem, hogy ez nekem szó szerint semmi nem volt. A gond csak az, hogy ez soha nem is lett jobb. Másfél évig voltunk még együtt, de a szex ugyan ilyen volt végig. Volt, hogy én igyekeztem rámenősebb lenni és irányítani a dolgokat, de akkor is kb. 10 perc volt az egész, és ő egyáltalán nem igyekezett azon, hogy kielégítsen. Szerintem, nem is gondolta, hogyha neki jó, attól még nekem nem automatikusan az. Beszélni szerintem nagyon nehéz erről a témáról egy olyan fiúval, akinek csak te jelented a szexuális tapasztalatot.
2013. okt. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#12 Te is éretlen szűz pöts vagy.

15 éves koromban 23 éves barátnőm volt,biztos te vagy az okos,én meg a hülye.

Azt meg ne reméld hogy engem elutasitgatnak,10 éves kapcsolatban vagyok,nem érdekel más.

2013. okt. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
94%

Milyen ostobák vagytok istenem,miért lenne baj hogy szűz volt?Kérdező te sem érdemelted meg azt a srácot,sajnálom szegényt hogy ilyennel jött össze.


Osztom ennek a hozzászólalónak a véleményét.

Amúgy arról nem tehet a srác hogy neki nem jött össze te meg minden faszra igent mondtál kedves kérdező :)

2013. okt. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Tropauer válasza:
ültél volna az enyimébe az másfél óráig tartott volna.
2013. okt. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!