Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan viselkedjek az első...

Hogyan viselkedjek az első szex közben?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, a barátommal már elég régóta járunk. Teljesen ismerjük egymást, kivéve szexuális téren...valahogy sosem volt megfelelő az időzítés, aztán pedig már felhagytunk a próbálkozással. De ma úgy döntöttem, hogy én kezdeményezem és szeretnék minél szebb élmény szerezni magunknak. Adnátok néhány tanácsot arról, hogy mit tegyek, hogyan viselkedjem, mit szeretnek a fiúk stb.?

2013. júl. 6. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagy, hogy a fiú irányítson az ágyban. Attól minden srác begerjed.
2013. júl. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne stresszeljél ... :) első alkalommal finoman fogalmazva béna leszel elsőnél mindenki az , de nagyon ùgy tudod felïzgatni hogy oràlnàl minimum 2percig ne kapjad be nyalogassad jàtszàl a golyoival de csak finoman ;)
2013. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kényeztessétek egymást próbálgassátok mi hogy jó a másiknak az első nem attól lesz különleges hogy profin csináljátok mindaketten hanem attól hogy vele csinálod. Minden pasi mást szeret neked kell kitapasztalnod neki mi hogy jó.
2013. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
viselkedj úgy,mint egy veszett állat! ;)
2013. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolatba ejtő kérdés én magam is már 50 éve morfondírozok ezen de még nem találtam meg a választ rá
2013. júl. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bíztató.
2013. júl. 9. 22:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne ess neki rögtön,húzd egy picit az agyát.. Lassan nyalogasd a makkját,a heréit,hogy kellően felizguljon:). Fontos h lassan térj a lényegre.
2013. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!