Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok erről? Őrültség...

Mit gondoltok erről? Őrültség lenne?

Figyelt kérdés

Osztálytársak vagyunk már 7 éves korunk óta,azóta utáljuk is egymást.

Minden társaságban ő a "népszerű fiú",aki a középpontban van folyton,a lányok odavannak érte,a szülei megvesznek neki bármit (ahogy meglesz a jogsija,megkapja álmai autóját,külön ő választhatja ki hozzá az extrákat,a színt,mindent...nyáron ott van,ahol lenni akar,van egy hatalmas nyaralójuk,ahova egész nyáron bulikat szervez,fesztiválozik és bármibe keveredik,megússza).

Én mindenben az ellentéte vagyok,talán ezért gyilkoltuk egymást 9 évig.

De a nyáron kialakult közöttünk valami.Szinte minden hétvégét vele töltök,délutánokat is és hát na,nem éppen kártyázunk.De erről alig tud valaki,mások előtt ugyanolyanok vagyunk,mint régen.

Tapasztalt,ez látszik és én még csak nem is csókolóztam előtte.Nem erőlteti a szexet,de tudom,hogy akarja már,nagyon.

2 hét múlva le szeretnék vele feküdni,de azért kicsit tartok tőle.Mármint,csak a fájdalomtól,mert neki elég nagy ,én pedig baromi szűk vagyok.Meg attól is tartok,hogy csalódást okozok neki.


A legjobb barátnőm szerint ez ri..os,mert nem járunk.De amiért nem mondtuk ki,attól még nem csak "szórakozni" járunk össze.



2013. okt. 22. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem is vele, hanem majd az új autójával akarsz dugni.
2013. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar,hogy te is csak egy leszek a kis k*rvái közül akkor nyugodtan.
2013. okt. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

# 1

Persze,főleg,hogy pár napja kezdte el kitalálni,hogy milyen legyen...


# 2

Szerintem már több vagyok neki,mint egy "kis k."

2013. okt. 22. 15:59
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Ebből vagy valami nagyon jó fog kisűlni, vagy valami extra jó, de rossz nem lesz, az tuti:)
2013. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj leírom a véleményemet azt vagy ellenzed vagy nem. Szerintem EZT AZ EGÉSZET MOST HAGYD ABBA. Nem tudom pontosan most mennyi idős vagy de szerintem ez picit durva. Mármint nem az, hogy beszéltek,találkoztok hanem hogy le akarsz feküdni. Nem jobb lenne igazi szerelemben elveszíteni? Az a fiú is mjad tuti értékelni fogja hogy vártál erre.


Személyes tapasztalat:


Anno én egy nagyon bunkó fiú voltam( 18 vagyok most ez mind 16 éves koromban történt). Sok lánynak húztam azagyát meg minden sokakkal csókolóztam de nem éreztem semmi érzelmet irántuk. RENGETEG alkalom lett volna, hogy lefeküdjek jó sokukkal de nem tettem. És nem is bánom ezt a mai napig. Hogy miért nem? Jelenleg vagy egy csodaszép fél éves kapcsolatom egy gyönyörű lánnyal akinek még barátja sem volt mert nem akart. Mindkettőnknek a másik lesz első a szexualításon belül. És tudod milyen jó érzés, hogy vele veszítem majd el?! Hogy együtt éljük meg a szerelem felső fokát? Nem tudod de remélem megfogod tudni!


Nem akarlak leszólni meg ilyesmi, mert nem ismerlek de mivel a véleményt kérsz ezért őszinte leszek. Igen igazad van barátnődnek de nem csak azért mert nem vagytok együtt hanem mert normális ember nem így veszítené el és nem egy ilyen kapcsolati háttérből.


Másik téma. Ne aggódj a fájdalomtól. Barátnőm is szűk nekem18 centiméteres. Rossz kombó. Nem fog annyira ismétlem ANNYIRA fájni, hogy jajj meg stb ha azzal feküdsz le akit szeretsz akiben megbízol 100%(!)ra és el tudsz mellette lazulni.


Bocsi, hogy ilyen hosszú lett de szeretem kifejteni a mondanivalómat.

2013. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 sarkanyos77 válasza:
nem örültség, feküdj le vele nyugodtan aztán ha nem lesz folytatása keresel mást
2013. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
vastag pénztárca....onnantól már minden mindegy
2013. okt. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 FelcsiJordison válasza:
Nos.. ha te szétteszed neki a lábát ő szétteszi neked a pénztárcáját.. Szerintem jó úton haladsz, ahogy ebből a leírásból kiszedtem:D Ri....
2013. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!