Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tálaljam anyumnak,...

Hogyan tálaljam anyumnak, hogy nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és neki van egy olyan 'gondolata', hogy 16 éves korig minimum szűznek kell maradni... Én úgy érzem, hogy eléggé átgondoltam és úgy feküdtem le a barátommal. Nem bántam meg. Viszont fogalmam sincs, hogy ezt hogyan mondjam el neki...Az a helyzet, hogy még 14 évesen vesztettem el és azóta már van új barátom és félek, hogy őt okolná vagy eltiltana tőle... Utálja ezt a témát, nem is lehet vele beszélni túl sokat róla, nem is ő világosított fel szóval bonyolult... Mielőtt még olyanokat válaszolnátok, hogy nem voltam meggondolt, meg hogy 'divatból' feküdtem le anno a barátommal, szólok, hogy nem, az ilyen kommentekből köszönöm nem kérek, van elég bajom így is.
2009. nov. 12. 17:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem, miért kellene elmondanod? Amíg nem esel teherbe, vagy bármi más probléma lenne veled, amibe anyukádnak kellene kisegítenie, semmi köze hozzá. Amúgy sem értem miért kell elmondani.
2009. nov. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szeretnék a barátomnál aludni két hét múlva, ennyi az oka... Mert ha azt hiszi, hogy szűz vagyok biztos nem enged el.
2009. nov. 12. 17:10
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Hát egy cipőbe járunk:D

Nekem is van most barátom és én is lefeküdtem vele anyám épp a minap közölte h még várjak de már mindegy én se bántam meg.

Én arra gondoltam, hogy még várok vele, addig ő jól alszik és én se görcsölök ezen. Ha anyud ennyire maradi akkor szerintem még hagyd, de ha mindenképp el szeretnéd neki mondani akkor előtte készítsd rá fel. Próbál meg vele beszélgetni a sexről mondjuk jó lenne tudni, hogy mióta vagy együtt a pasiddal. Ha már együtt vagytok 4-5 hónapja akkor el kezdhetsz beszélgetni anyukáddal a védekezésről és utána tereld a témát a sexre, de csak finoman! És beszélgess vele többet mielőtt elmondod neki h mit csináltál, majd látni fogod ha erre már kész van:)

2009. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Remélem akkor sem enged el ha tudja hogy nem vagy szüz.

15 évesen a barátodnál akarsz aludni? Te még gyerek vagy.


15 évesen már a második gyerekkel d.gsz, ha így megy tovább 18 éves korodra minimum 10 pasival bujsz össze. azért remélem van annyi eszed hogy védekeztek.

Ha már ennyire tudsz párosodni, voltál már nödokinál?

2009. nov. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Előző hozzászólóval értek egyet.Szintén 15,két éves kapcsolatban veszítettem el,azóta van új barátom,csak hogy tudd,nem csak egyedül vagy hasonló helyzetben.

Az én anyám is hasonló.Ameddig tudod húzd ki,nem kell feleslegesen konfliktust kezdeményezni,mert valószínűleg ebből csak az lehet.

Nem vagyok hazugságpárti,de ha annyira ott akarsz aludni intézd azt is el.

Ha elmondod,lehet annyira csalódik benned és elveszti a bizalmát,hogy azért nem enged el.Tehát...

2009. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók! Az ottalvás nem feltétlen a szexet jelenti. Otthon lesz az anyja ergo csak aludni tudunk.(:
2009. nov. 12. 17:17
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem a szülők maradiak, azt kell hogy mondjam. A 14-15 évesek nem gondolkodnak jól..ők még gyerekek és bár megértem pl. hogy egy 2 éves kapcsolat után megérik rá a dolog, de ennyi idősen a legtöbben akkor is éretlenek az egészhez. Persze vannak kivételek, de jobb később elveszíteni szerintem.


Mindazonáltal, hogy a szülő szégyenli valahol az ilyen gyereket, azt meg lehet érteni, de ha már megtörtént, akkor el kell tudnia fogadni. Mert hiába hülye a gyerek..hát mégiscsak az övé.


Bár szerintem semmit nem változtat az, ha elmondod neki. Szerintem csak jobban bepipul, hogy miért nem szóltál.

2009. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Haha. Persze csak aludni fogtok?? Úgyis becserkészi a gyíkot...
2009. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Kérdezd meg apádat.
2009. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja natúrba nem enged el...bevágod h már meghúzott..még ők visznek el a barátodhoz..sőt még mesét is olvasnak+1-1 jó éjt puszit is kaptok...xD
2009. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!