Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk ti a szüzességeteket egy...

Fiúk ti a szüzességeteket egy nektek tökéletesen tetsző nővel veszítettétek el, akibe szerelmesek voltatok, vagy csak egy olyan nővel, aki valamilyen szinten tetszett (nem volt hűdejó csaj) és nem voltatok szerelmesek belé?

Figyelt kérdés
Mert én is így állok. 25 évesen semmilyen tapasztalat, de van egy csaj, aki bár nem szép, hanem elmegy és testileg is valamennyire vonz. Tehát nem vagyok belé szerelmes, de adott a lehetőség, nem tudom, hogy éljek-e vele? Ha nem élek, akkor lehet az utolsó esélyemet is elszúrom. Mert nem kapkodnak utánam. Viszont egy tizes skálán csak olyan 4 es szintre jön be a csaj, tehát elmegy. Nem prosti, tehát neki tetszem és nem pénzért csinálja.
2013. okt. 23. 11:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne. Már az is lealacsonyító, ahogy róla beszélsz. Ez szánalmas, ne is haragudj. Ennél Ő is jobbat érdemel, ebben biztos vagyok. És neked sem kell összejönni valakivel csak AZÉRT.


22/F

2013. okt. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
én belemennék. sztem ne hagyd ki. bár nemigazán értem hogy a 4-es az mit jelent. nem 6os inkább?
2013. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Olyan lánnyal aki tetszett és szerelmes voltam belé.
2013. okt. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 TheHope ***** válasza:
Szerintem az ember olyannak tartogasd akivel valóban akarni fogod. Én az akkori barátnőmmel vesztettem el és nem bántam meg,hogy így tettem. Azzal nem leszel sokkal előrébb ha kettyintesz egy olyan emberrel aki nincs is ínyedre,de a Te életed,te tudod hogy megragadod-e az alkalmat vagy sem. Ha olyan csajjal keveredsz össze később,az úgyis meg fogja érteni,hogy nem volt dolgod nővel és majd megtanít egy két dologra...:)
2013. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Elhiszem, de sok ismerősöm van és volt és itt a gykn is rengeteg van, aki még 30 körül is szűz és ha adódott is 1-2 alkalom nem túl szép lányokkal, azt is elszúrták. Azóta is bánják. Én meg nem akarok így járni, mert 10 évente ha 1 nő, ha rámnéz.
2013. okt. 23. 11:13
 6/23 anonim ***** válasza:

Nem a tökéletes nővel mert a tökéletes nő alig áll velem szóba.

Ha testileg vonz akkor miért ne?

2013. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Én se olyannal vesztettem el akibe szerelmes voltam.....
2013. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
én ha tehetném megtenném, mert úgysem fog szeretni senki.
2013. okt. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
én nem teketóriáznék a helyedben. rommá szexelném magam a csajjal. sokáig vársz még az igazira elmegy feletted a fiatalságod.
2013. okt. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Kellemetlen, mert aki azt tanácsolja, hogy várjak még pár évet ezzel az igazival, holott már 25 vagyok, nem 15-18 éves. Az lehet, hogy havonta más csajt kaphat meg, de engem az elmúlt 6 évben kb 70 csaj utasított el és ez az 1, aki szóba állt velem és tetszem neki. Nem tudom.
2013. okt. 23. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!