Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk is szokták nézegetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk is szokták nézegetni a nekik tetsző csaj adatlapját?

Figyelt kérdés

Én napi többször megnézem egy srác adatlapját Facebookon, pedig nem vagyok egy kocka, csak nagyon bejön a srác.:D Fiúk, ti is szoktatok ilyet?

Két dolog miatt kérdezem:

1: ez a bizonyos srác egyik nap kitett borítóképnek egy majdnem ugyanolyan képet,ami nekem van kint borítóképként, eléggé meglepődtem. Talán láthatta nálam és megtetszett neki?

2: egy másik srác mondta nemrégiben h véletlenül rátévedt az adatlapomra és látta h egyedülálló vagyok. Ez tényleg véletlen volt,vagy lehetséges h gyakran látogatja meg az adatlapomat? Hisz elég hamar megtudta h egyedülálló lettem...

És lécci NE azzal jöjjetek,h hagyjuk a facebookot. Nem ott élem az életemet,csak kíváncsi vagyok erre a pár dologra,mert személyesen ritkán kerülünk kapcsolatba.


2013. máj. 15. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én max megnézem, aztán annyi, de nem járok vissza és álmodozok.

Lehet, hogy látta és megtetszett neki, ebből még nem kell messzemenő következtetéseket levonni, ennyi erővel ha kiposztolom ami haverom adalapján van már melegszem?

2013. máj. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bebeszéled magadnak. ki kell ábrándítsalak, hogy a férfiak nem így működnek.

Ez mind véletlen.

Én sosem raknák ki ugyanoylan borítóképet, csak azért hogy hátha az érintett bejelöl, és uhh áhh milesz akkor...


a kérdésre válaszolva: igen természetesen szoktam, annak ellenére, hogy van komoyl kapcsolatom. Hűségben állapodtunk meg, nem vakságban.

Ő sem vak, és ugyanugy megnézi a jo pasikat, hiába vagyunk együtt.

Ez természetes ösztön, és semmi rossz nincsen benne. Távolról sem megcsalás.



Ha akarod a srácot, NE nyomulj! max jelöld ismerősnek, de már amjdenm ez is sok. érd el hogy rádírjon. NE te írj rá!

ha nyomulsz, rámászol, akkor eléred, hogy összejöttök, de sohasem fog téged megbecsülni.

2013. máj. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%

Mi szoktuk csak igazán nézegetni a jó csajok adatlapját, én is többször megnézem a top 5 csaj fb-jét és pár izgalmas perccel el is ütöm az időt... :D

20/F

2013. máj. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!