Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyan srác, akit zavar,...

Van olyan srác, akit zavar, hogy a csaj, akivel van, már nem szűz?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
18 felett nincs
2013. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van. (nem én)
2013. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem zavarna......de én bolond vagyok!
2013. okt. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna. szüzek előnyben!
2013. okt. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok ember van. Én 21 vagyok és szűz és sztem simán a tapasztalat hiánya szar dolog, még akkor is, ha nem azért vagyok szűz, mert gáz vagyok.
2013. okt. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Néha abba gondolok bele, hogy egy fiúnak milyen jó is lehet elsőnek lenni. Mikor a barátommal lefeküdtem először, már azt hittem, előttem sok csajjal volt, pedig neki is én voltam az első (tök természetesnek vettem, hogy már volt előttem csaja, akkor biztos le is fektette őket, és nem kérdeztem rá sosem, nem akartam hallani a választ), és ez olyan jó érzés volt... Mondjuk nekem nem lenne probléma, ha egy fiú nem szűz, csak úgy elgondolkodtam, milyen jó volt tudni, hogy mással sosem volt :)
2013. okt. 27. 21:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Hiába zavarna, nem tudnék tenni ellene semmit, úgyhogy inkább nem zavar.:)
2013. okt. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valakit biztos.
2013. okt. 28. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem zavarna. Nagyon.

22/F

2013. okt. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tiniknél lehet van ilyen. De idősebbeknél, 20 fölött már nem hiszem. Ahogy idősödik az ember, tapaszatalokat szerez, szexuális igényei is kialakulnak, és ez így van jól, így tudja csak a végén megtalálni élete párját. Fiúknál hallottam ilyet, hogy vannak akik csak szűz lányt akarak feleségül. Hát, álomvilágban élnek az tuti. Ráadásul micsoda képmutatás az, ha a fiú előtte már megdöngetett 20 csajt, de az ő leendő feleségül valami szent tehén legyen. Férfiaknak, nőknek egyaránt van szexuális igényük, ki kell tapasztalni, hogy kinek hogy, meddig. Ez így természetes.
2013. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!