Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátnőmnek a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőmnek a volt tanárom olyan dolgokat árult el, amikkel elég jól bemocskolt. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Elég durván kibeszélt, elmondta, hogy első osztályba úgy kerültem, hogy papírom volt tanulási zavarról. Emellett még pocskondiázott, mivel a volt csajom hazug dolgokat állított neki rólam és a szakításról. Egyébként most is kitűnő tanuló vagyok, megyei versenyeket nyertem matekból, kémiából és fizikából, mindhárom tárgyból országos döntőkre is bejutottam. Azzal, hogy a tanulási zavart elmondta az excsajomnak a volt tanárom megsértette valamilyen jogomat, netán nincs valamilyen tanárokra vonatkozó etikai kódex? Ti mit tennétek a helyemben?

2013. júl. 28. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Először derítsd ki, hogy valóban a tanártól tudja-e. Ha igen, akkor beszélj az igazgatóval. Ha ő nem segít, akkor vond be a szüleidet.
2013. júl. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most jóban vagyunk az excsajommal (nem járunk) és ő mutatta meg, hogy Facebookon mit írt neki a tanár, tehát biztos, hogy ő írta.
2013. júl. 28. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:

tanár ilyet nem mond el, ha normális

hogy jutottak oda, hogy ilyet kibeszél

amúgy ne foglalkozzál vele, nem mindegy mi volt akkor, ha versenyekre mész, akkor ezzel cáfolod

honnan is tudod, hogy a lány miket mondott rólad?

2013. júl. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én se hittem el először, hogy ilyet mondott, ezért mutatta meg Facebookon excsajom. Itt láttam azt is, hogy ő miket írt rólam, amiknek persze nagy része hazugság vagy féligazság. De ez nem is nagyon izgat. Az zavar, hogy a tanár ilyet elmondott.
2013. júl. 28. 20:09
 5/7 anonim ***** válasza:
42%

Szólj a szüleidnek és jelentsétek fel a tanárt.

Ez durva becsületsértés.

Minimum felfüggesztettet fog kapni érte, és kirúgják az állásából is, de rosszabb esetben még börtönbe is csukhatják érte, attól függően miket mondott és hány embernek még.

2013. júl. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A facebookos szövegről képernyőképet csináljatok, nyomtassátok ki, és azzal keressétek fel az igazgatót. Onnantól meg ugyanaz, amit korábban is írtam, hogy ha kell, szülőket vonjatok be.
2013. júl. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Norbert: azért én nem akarom börtönbe juttatni a tanárt (bár anyum bíró), meg a volt sulim hírnevének sem akarok rosszat, így feljelenteni sem akarom a tanárt, inkább az igazgatónak szólni, apám úgyis jóban van vele és az igazgató is elég kemény ember, tehát nem hiszem, hogy el fogja nézni ennek a tanárnak, hogy ilyet művelt.

Előző válaszoló: valószínűleg azt fogom tenni, amit te mondtál.

2013. júl. 29. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!