Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan vezesem rá a barátomat...

Hogyan vezesem rá a barátomat hogy együtt szeretnék vele fürdeni? Többi lenn

Figyelt kérdés
volt már szó róla de akkor ö akarta és én nem és megbeszéltük h korai lenne.de már több mint 3 honapja vagyunk együtt nagyon jo barátság is van köztünk mindent emgtudunk beszélni és én szerelmes vagyok belé és ez kölcsönös...már érzem h szeretném készenállok rá.még csak pettingeltünk de bugyi volt rajtam rajta meg boxer...nemtudom hogy hogy utaljak rá...kérlek adjatok ötleteket.
2009. nov. 13. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnél fürdés után mocskosabb lenni, mint előtte? xD
2009. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
mindent meg tudtok beszélni csak éppen egy ilyen alap dolgot nem mint az együtt fürdés? :D
2009. nov. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Erre szerintem nem is kell utalni :) Ha olyan helyzetbe kerültök ismét, szépen súgd oda neki, hogy lenne-e kedved most fürdeni?:)

Kb ennyi...

Ha ő már úgy is szerette volna, nem fog nemet mondani.

2009. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj el fürödni,majd szólj ki neki hogy hozza be a törölközőt mert Te "elfelejtetted".Ha bevitte akkor meg kérdezd meg hogy nincs kedve veled együtt pancsizni?Tuti hogy lesz!De könnyen szex lesz a vége!
2009. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

sztem. kérdezd meg tőle nincs ezen mit szégyenlősködni :D

ez egy természetes dolog egy párkapcsolatban. :D

2009. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Esetleg amikor hasonló helyzet van, mondd neki, hogy "emlékszel még, amikor legutóbb azt kérdezted, hogy stb." én akkor azt mondtam, hogy nekem még korai, de most már szeretném. Van kedved hozzá? Ha erre nemet mond, akkor baj van...
2009. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Futurare ***** válasza:
100%

Vagy esetlegesen korosodjatok egy picit...


Istenem világosítsd meg értelmüket és árazd le rájuk szent lelkedet.


Üdv: Futurare

2009. nov. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, mert ha már 20 fölött akkor simán hívhatod fürdeni amikor te mész nem fog meglepődni.
2009. nov. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak kérdezd meg kis huncut mosollyal az arcodon. Ha szeretitek egymást ebből gond nem lesz nyugi.^^: D
2009. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

utolso: tudom...szerinted az ugy jo lenne ha legközelebb nálamalszik akkor este megkérdezem hogy lenne kedved velem fürdeni?:P

:Svagy nemtudom:S

2009. nov. 16. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!