Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ott aludtam exemnél úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott aludtam exemnél úgy, hogy barátommal még együtt voltam! Megcsaltam vajon barátomat?

Figyelt kérdés

Na szóval... volt róla már szó exem és köztem, hogy ott alszom nála valamikor. elköltöztek egy panelba, ahol megáldotta a sors egy franciaággyal és felvetette az ötletet a nap folyamán, hogy ha gondolom, akkor ma aludjak ott. ott aludtam, de nem feküdtem le vele. Mindketten csak egy alsóneműben és egy pólóban aludtunk, mivel alapból g**re meleg volt. magára rántott, rám feküdt, fölé másztam, hátulról átkarolt, s többször volt olyan pillanat, amikor egy hajszál választott el engem attól, hogy megcsókoljam.


Ő is mondta, hogy ez nem megcsalás, de én nem tudom eldönteni. Mind ennek már három hete, de én azóta ezen rágódom. Szeretnék újra nála aludni, mert imádom azt a lakást és nagyon, tényleg nagyon jó volt vele aludni. Tudni, hogy ott van az a személy mellettem, aki nekem nagyon fontos és sokat jelent!


2011. júl. 12. 00:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
De miért akarsz vele aludni? Az lenne a normális, ha a mostani barátod lenne fontosabb neked, és vele akarnál ennyire együtt aludni...
2011. júl. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
járj újra az exeddel
2011. júl. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Felmelegítve csak a töltöttkáposzta jó.
2011. júl. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer is történt velem ilyen, az utóbbi két barátnőmmel. Szintén nem történt semmi. De nem is ismételtük meg!

Ha belegondolsz, nem biztos, hogy csak neked volt nehéz megállni...ezért ha megteszed még egyszer, kettőtök közül valaki lépni fog, az tuti!

Ha le akarod zárni a régi kapcsolatot, akkor ne vidd egyikőtöket sem a kísértésbe!

2011. júl. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, hogy megcsaltad, akkor megcsaltad. Ha nem úgy érzed, akkor nem csaltad meg, csak fogod, ha csak nem lép le addig (és igaza lesz).


Van egy srác, akivel együtt aludtál, és szeretnél is még együtt aludni vele, mert ő nagyon sokat jelent neked, meg persze a lakást is imádod, ami tényleg roppant fontos szempont. Közben valamiért nem ezzel a sráccal jársz, hanem valaki mással. Őszintén szólva te egyszerűen két pasival akarsz egyszerre kavarni, bár egy pici szégyenérzet van benned ezzel kapcsolatban. Ha ez fontosabb neked, mint a kapcsolatod bármelyikükhöz, akkor tedd meg. Ők meg majd levonják a következtetést, hogy nem te leszel az, akivel érdemes hosszú távú bizalomra épülő kapcsolatot létesíteniük. Önigazloást meg ne akarj gyűjteni az interneten. Egyáltalán nem szimpatikus, amit csinálsz.

2011. júl. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ha a csajom az exénél aludna nem valószínű h folytatnám a dolgot....akármi is történt ill nem történt,mert előbb utóbb úgy is történni fog..már azzal megcsaltad h az exeddel hemperegtél az ágyban...
2011. júl. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Szakítok barátommal ma (kedd), most épp nem leszek senkivel és így szeretnék még egyszer exemnél aludni :)


Voltaképpen barátommal emiatt akartam szakítani először.. de két hét gondolkodási időt adtam magamnak és arra jutottam, hogy az ok ennél sokkal összetettebb :) volt már egy ilyen érzésem, hogy nem bírom tovább ebben a kapcsolatban, de akkor csak-csak kilábaltam valahogy belőle. De most nem így érzem.


Shinii (exem)

Dante (barátom)


Dantevel már nem éreztem azt a tüzet, mint Shiniivel, mikor csak úgy átkarolt hátulról. Amikor csak úgy poénból felém mászott. Van a srácban valami, ami nem enged el és bármennyire is tiltakozom ellene, nem megy, mert vonz magához.


Egyszerűen Dantevel már nem akarok együtt lenni, ott aludni nála, stb... úgy érzem, ha nem megyek szét ma (kedden) vele, akkor kíméletlenül megcsalom, és azt nem akarom.


Amúgy egyik barátnőm váltig állítja, hogy köztem és Shinii között még lesz valami, de én nem hiszek a csodákban és nem reménykedem semmiben :D Aminek jönnie kell, az úgyis jönni fog.

2011. júl. 12. 00:57
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom én mindezeket xd Épp azért nem akarok tovább barátommal lenni, mert érzem, hogy ez így nem valami kedvező állás.
2011. júl. 12. 01:01
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát tényleg poénos,hogy feléd mászott az exed..


Nem tudod eldönteni,hogy megcsalás e? Ha a barátod a volt barátnőjénél aludna és csak úgy poénból a lányka az ölébe csüccsenne(szigorúan bugyiba,pólóba),meg átölelnék egymást akkor azt te hogyan élnéd meg? Rosszul esne? Úgy éreznéd,hogy megcsalt a párod? Egy normális ember igen,úgy érezné.


Hát a te dolgod..

2011. júl. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha így történt, akkor nem az a kérdés, hogy megcsaltad-e. A kérdés az, hogy meddig hagyod abban a hitben, hogy ti még együtt vagytok.
2011. júl. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!