Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lány és szűz fiú közt...

Szűz lány és szűz fiú közt lehet jó az első?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal, 3 hónapja járunk, de kiderült, hogy még nem volt lánnyal. Kicsit megijedtem ettől...
2013. okt. 28. 20:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
És? Akkor mi van?
2013. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
pártól párig változik... Csak ne akarjátok, hogy olyan legyen mint a filmekben. Olyan nem létezik :) azért sok sikert.
2013. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért az első a lényeg?

Csak egyszer akarjátok csinálni?

Senki sem futni tanult meg előbb, hanem botladozva tanult járni. Senki sem profi lepedő akrobata az elején. Szépen fedezzétek fel egymás szexualitását. Minden botlást bocsássatok meg magatoknak. Érezzétek jól magatokat. Sok alkalmatok lesz még az első után még jobban csinálni, mint az első volt.

2013. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Így a legjobb az első. Egyébként nem tudom miért ijedtél meg ettől. Hány évesek vagytok?
2013. okt. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Eddig minden barátnőm azt mondta, tapasztalttal akarja az elsőt, hogy ne legyen kudarc, ne fájjon (annyira) stb. Nyilván egy tapasztaltabb jobban tudja a "dolgát".
2013. okt. 28. 20:42
 6/17 A kérdező kommentje:
Én 16, ő 18.
2013. okt. 28. 20:43
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Látom te is csak egy ostoba liba vagy akinek egy darab saját gondolata nincsen.
2013. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát, ezzel a gondolatmenettel akkor egy tapasztalatlan figyelmesebb, és jobban vigyáz, a tapasztalt valószínűleg nem szűz lányokhoz van szokva, szóval még durvább is lehet, mint egy szűz fiú.
2013. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlen tudja egy "tapasztaltabb" a dolgát... Ő csak egy/kettő/három lánnyal volt... Nem pedig VELED. Minden nő más ...
2013. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért zavar, hogy 18 és még szűz. Nem jött még össze neki ennyi. Ez legyen a legkisebb gondod vele.
2013. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!