Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » "Arra" hajt? Egy "rossz fiú"...

"Arra" hajt? Egy "rossz fiú" sose változik? Mit csináljak, ha vele akarok lenni?

Figyelt kérdés

1 éve ismerem,ugyanabba a gimibe járunk.Ő nagyon népszerű és helyes,engem meg észre se vesznek,átlagos vagyok.

Kb. 1 hónapja kikezdett velem a gólyabalon,de azon az estén kicsit ki voltam borulva,ezért az lett belőle,hogy sírva elmeséltem neki a bajaimat egy tök eldugott helyen és kb 3 órát dumáltunk.Utána azt hittem,hogy ciki lesz,mert szerintem ezt még egyetlen lány se csinálta vele.De nem,elkezdtünk chaten beszélgetni és szinte minden nap hajnalig fent vagyok miatta.

Meg amúgy tök sok ilyen "jel" van,de lehet,hogy csak én beszélem be magamnak...

Most találkozni szeretne,de nem tudom,hogy elmenjek-e vele,mert én totál tapasztalatlan vagyok,ő pedig...hát,a suliban a lányok álma,nem kell sokat várnia egy lányra.


Honnan tudhatom,hogy csak szexet akar-e?

Lehetetlen,hogy változzon?

Miért akarok ennyire vele lenni? (Egész nap rá gondolok,elalvás előtt is,ha találkozunk,akkor úgy érzem,hogy hányni fogok vagy elájulok,nem tudok gondolkozni)"



2013. okt. 28. 17:13
 1/5 nikiofficial97 ***** válasza:
És ezt miért nem mondod el neki?
2013. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Az, hogy népszerű, még nem azt jelenti, hogy játszadozik a lányokkal.
2013. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Figyelj.... kétszáz ilyen sztorit olvastam már....


De... kezeljük már a helyén a dolgokat?! Attól, hogy elmész arra a nyamvadt talira, még nincs semmi kötelezettséged. Ez pont arra lenne jó, hogy élőben tapasztald, milyen ember is ő! Nem kell szexelned vele, semmit nem kell tenned vele, bármikor visszautasíthatod! Nem kell úgy táncolnod, ahogy ő fütyül, csak ismerd meg, ha már mindketten szimpatizáltok egymással.


Az meg megint egy nagy tini baromság, hogy jajj ő tapasztalt, te meg nem. És akkor mi van? Ez csak egy állapot. Mindenkinek el kell kezdenie valamikor a tapasztalást. Ha azt éreznéd, hogy ki akar használni, akkor szimplán nemet mondasz majd. Sosem tudhatod biztosra, hogy csak szexet akar-e, de ha tényleg figyelmes vagy, és nem csak nyivákolsz, akkor nagy valószínűséggel meg fogod érezni.


Ne akard megváltoztatni. Ha neked máris ez van a fejedben, akkor már most hagyd. Ha netán a barátodnak szeretnéd, először azt szögezd le magadban, hogy ő olyan amilyen, és ezt el tudod-e fogadni. Amúgy az, hogy népszerű, nem jelenti azt, hogy rossz ember, és hogy mondjuk mindenkivel csak kavarni akar. Nem igaz?

2013. okt. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azért nem akarom neki elmondani,mert félek,hogy kihasznál,vagy nem is akar tőlem semmit és én értem félre.


A népszerűség tényleg nem jelenti azt,hogy játszadozik a lányokkal,de az már szerintem igen,hogy egyszer egy lány 2 órát várt rá a randin és mikor elindult haza,látta egy másik lánnyal.Lefeküdt az egyik legjobb haverjának a barátnőjével.Állítólag az egyik új,fiatal tanárnővel is volt neki valami...

2013. okt. 28. 17:29
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor hagyd. Ő most éli ki magát. Nem fog téged se komolyan venni, csak be akar törni. Most neki az a buli, ha minél több nővel lehet. Kísérletezik, szórakozik.
2013. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!