Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Először fogok fiúval aludni...

Először fogok fiúval aludni ma este, hogyan tudok rákészülni erre? 20L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy nagy esemény lesz ma este az életemben: a barátom (aki 21 éves) átjön hozzánk és együtt fogunk aludni, ez lesz nekem az első alkalmam. Tudni kell, hogy ő az elsö fiú az életemben és már fél éve jarunk. Nagyon kedves és megértő velem, mert sosem sürgette ezt a dolgot és türelmesen várt a megfelelő alkalomra.


A szüleim ma nem jönnek haza mert azt szeretnék, hogy nyugodt körülmények között lehessünk. Sokat beszélgettem velük a dologról és azt mondták, rendes fiúnak ismerték meg ők is, megbíznak benne. Szerencsére nagyon jó a kapcsolatom velük és mindig őszintén tudunk beszélni egymással tabuk nélkül, sőt, a mai együttalváshoz sok sikert kívántak és csupán annyit kértek, ha komolyra fordul a dolog, védekezzünk.


Amikor legutóbb vásároltunk, vettünk 3 féle LifeStyle óvszert, hogy ki tudjuk majd választani a megfelőt és hogy kényelmesen, biztonságosan szerelmeskedjünk ha esetleg úgy adódnak a dolgok. Részemről megtettem amit tudtam, figyelmesen elolvastam egy felvilágosító könyvet amiben leírtak, mikre kell odafigyelni (főleg az első alkalommal) A lány és fiú ismerőseimmel, akik már tapasztaltak, sokat beszélgettem a dologról, visszakérdeztem a könyvben leírtakat és elmesélték személyes élményeiket, észrevételeiket is. Ök sokszor kiemelték az előjáték fontosságát a védekezés mellett és hogy sajnos a szüzesség elvesztése olykor járhat némi fájdalommal, vérzéssel is. (És bevallom őszintén, pont ez az a dolog amitől tartok egy kicsit)


Picit félek, hogy nagyon fog fájni az első alkalom, de biztosra veszem, hogy a tapasztalt barátom annyira figyelmes lesz, amennyire csak lehetséges. Azt javasolták az ismerőseim, próbáljak meg annyira ellazulni amennyire csak lehetséges, lazítsam majd el az izmaimat és akkor sokkal könnyebben be tud majd hatolni a párom. Azt tanácsoltak, hagyjam, hogy majd a párom vezesse az eseményeket ha esetleg szexelni fogunk, mivel ő a tapasztalt és rögtön jelezzem neki ha valami nem kellemes. Azt kérték, figyeljünk oda a másikra és hogy tapasztaljuk ki, mi a kellemes a másiknak. Nagyon szeretem a barátom és ha úgy adódnak a dolgok, örömmel adom neki a szüzességem!


Természetesen az sem baj, ha ma csak egyszerű alvás lesz köztünk, esetleg petting, de fel vagyok készülve egy esetleges szeretkezésre is. Azt szeretném megkérdezni tőletek, ti mit javasoltok, mit tudok még tenni az ügy érdekében? Van még olyan fontos dolog, amiröl jó ha tudok?


2013. okt. 29. 14:47
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
Sikósító, esetleg kéztörlő, törülköző ha védekeznél, vagy esetleges testnedvek letörlésére. Ha nagyon parázol 1 pohár bor sem árthat segít még jobban lazulni. Lényeg hogy ne feszülj rá, legyél laza, fektessetek sok időt előjátékba, nedvesedj be rendesen és nem lesznek gondok.
2013. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%

Huhh. Igazából erre már semmi szükség nincs ha ennyire elő van készítve a dolog.

Szépítsd ki magad, borotváld le amit le kell. Vegyél majd illatos fürdőt, vagy zuhanyt. Próbáljatok sokáig elmenni az előjátékban, annál kevésbé fog fájni a dolog, minél jobban beizgulsz, persze csak ha óvatosan csinálja.

Ha fájni fog, nem annyira veszélyes az a fájás. Lehet, hogy elmegy a kedved a szextől egy-két napra, de ez előfordulhat. Ezért is fontos, hogy élvezkedjetek előtte egy kicsit kézzel, szájjal. Nem lesz itt semmi probléma, izgulni nem kell semmi miatt.

2013. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Védekezés helyet vérzést akartam írni :D
2013. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%
Nem biztos, hogy kell az a bor első alkalomnál. Legalábbis a fiú ne igyon, tudjon koncentrálni. Ha meg túlságosan rákoncentrálna előfordulhat, hogy az izgalomban nem áll fel neki, az se legyen probléma :) csináljátok úgy ahogy tudjátok. Vegyél esetleg néhány teamécsest, csak vigyázz fel ne gyújtsd a házat. Jó messzire tedd az ágytól.
2013. okt. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
szerintem már mindent tudsz...
2013. okt. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem lévők írták, amit leírtál, abból én azt vettem le, hogy nagyon helyes vagy és helyén van az eszed, nem lesz itt gond, sok sikert, kellemes estét!! :)
2013. okt. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem jobb lett volna, ha fokozatosan haladtok.

Simogatások, csók->Tapizás->Petting->Szex

2013. okt. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! :-)


Törölközőt valóban javasoltak az ismerőseimnemi is, az esetleges testnedvek letőrlése és a szüzesség elvesztése utáni vérzés miatt. Volt olyan lány, aki a törölközőt maga alá tette első behatolásnál, így az ágynemű nem lesz véres remélhetőleg)


Természetes, hogy alaposan meg fogok tisztálkodni elötte és meg fogok borotválkozni ott lent is. Szépítkezni is fogok, hiszen a mai nap különösen fontos, hogy csinos legyek. :-)

2013. okt. 29. 15:09
 9/35 anonim ***** válasza:
2. és 4. vagyok. Arra figyelj oda, hogy ha óvszerben csináljátok akkor kellően nedves legyél. Ha sikerülne sokáig csinálni, és nem fájna annyira hogy abba kelljen hagyni a hüvelyi dolgokat akkor kérd meg a barátod, hogy most ne élvezzen el benned, mert ha kiszáradsz akkor elszakadhat az óvszer. Lehet hogy nem így lesz, de lehet hogy igen. A lényeg, hogy amiket most leírtam nem ezek nem olyan dolgok ami miatt izgulni kéne, meg kicsi az esélye mindennek csak figyelj oda, és ne izgulj. Semmin nem kell izgulnod, csak jó lehet minden. :)
2013. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Igen, hagyd, hogy a fiú vezessen, de ez nem jelenti azt, hogy neked csak feküdni kell, mint egy darab fa, de nyilván te is így gondolod. Egyébként szerintem igazán klassz lesz és nem is fáj annyira! A fiú ne igyon bort, de inkább Te se.
2013. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!