Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap este lefeküdtem a...

Tegnap este lefeküdtem a barátommal de mikor belém hatolt nagyon fájt, ezért inkább abba hagytuk. Legközelebb is így fog fájni?

Figyelt kérdés

A Barátom nagyon felizgatott és eléggé bevoltam nedvesedve, de mikor oda került a sor hogy belém hatoljon, akkor nagyon fájt. Kicsit kitágított és szerintem átszakította a szűzhártyámat de nagyon fájt ezért abba hagytuk:/

Legközelebb is ennyire fájni fog?

Az a baj amikor belém hatolt és kivette utána már nem voltam benedvesedve, se felizgulva ://

Nem volt durva a barátom, mindent pont úgy csinált hogy nekem jó legyen, de mégis fájt mikor már nem voltam felizgulva:/

Talán azért mert nem lazultam el teljesen?:/


Léci normális válaszokat! és bocsi a helyesírási hibákért :S


2013. aug. 29. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Tegye be, lassan tolja, amikor fáj, álljon meg, de ne vegye ki. Amikor már nem fáj, akkor mehet tovább.
2013. aug. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen kezdö lányokkal nagyon gyengéden kell bánni, fokozatosan tágitgatni, nagyon figyelni a megfelelö sikisitásra. Lehet, hogy a következö sem lesz jobb, de igyekezz irányitani a btodat, hogy mit tegyen?
2013. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első alkalom fáj (főleg az első pár pillanat), lehetséges, hogy a következő egy-kettő alkalom is kellemetlen lesz. Sajnos ilyen ez a szüzesség a lányoknál, de a későbbiekben jobb lesz, sokkal jobb. Igazából ilyenkor még a szépen lassan, óvatosan módit lehet kipróbálni vagy nagy levegő, vagy elégszer próbálkoztok ahhoz, hogy teljesen "bejáratott" legyél. Ne görcsölj rá a témára ez a legfontosabb! Ha tényleg nagyon fáj, akkor álljatok le, "melegítsetek be" újra és lehet folytatni. Akár az is segít ha mondjuk előtte kézzel vagy nyelvvel kielégít. Orgazmus után sokkal lazábbak az izmok és nedvesebb is az emberlánya sok esetben és ráadásul természetes fájdalomcsillapító is termelődik olyankor, lehet akkor kevésbé fog fájni :)
2013. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat:))))))
2013. aug. 29. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!