Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek megbecsülendő...

Szerintetek megbecsülendő vagy elítélendő az, hogy 23 évesen nem voltam még nővel, mert nem vagyok megalkuvó, hanem inkább megfelelő partnerrel lennék sokáig?

Figyelt kérdés
Én sehogy se tudnék úgy együtt lenni valakivel, akivel semmilyen vonzalmat nem érzek. Érzelem nélkül nem menne. Nekem nincs nagy ideálom, mert elég sok fajta nő tetszik, csak nem jön be olyan sok.
2013. okt. 30. 16:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Szerintem megbecsülendő.
2013. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 ameoland ***** válasza:
56%
tőlünk szeretnél önigazolást,hogy nem hiába b*sztál el ennyi évet?.......
2013. okt. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Engem hidegen hagyó.
2013. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 BlackSword ***** válasza:
Engem nem érdekel, a Te életed, azt teszel amit akarsz...
2013. okt. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
42%
Én nem biztos, hogy barátnődként örülnék neki. A barátommal elsők vagyunk egymásnak, és azért érzem, hogy bár jó sok mindent együtt felfedezni, az is jó lenne, ha már lenne valamennyi tapasztalata, hogy ne legyen ilyen döcögős.
2013. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Azt még nem írtam le, hogy kissé későn érő típus vagyok, de sok nő tényleg nem tud vonzani, viszont nagyon hűséges lennék azzal akivel együtt lennék!
2013. okt. 30. 16:13
 7/27 anonim ***** válasza:

Szerintem is becsülendő, főleg a mai világban, de én vallásos vagyok, ennélfogva annyira nem mértékadó az én véleményem a világiakhoz képest, azt hiszem.

De ha eddig kitartottál az elhatározásod mellett, ne pont most gondold meg magad.


22/F

2013. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Noydra ***** válasza:
8%
Csak nehogy az legyen, hogy senki nem jön be, aztán 40 évesen is ezt kérded...
2013. okt. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
51%
Számomra ennek nagyon kifogás-szaga van, de ne legyen igazam.
2013. okt. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Mondom kicsit későn érő típus vagyok és az elmúlt 3 évem nem alakult jól, de ezt hosszú lenne elmagyarázni itt!
2013. okt. 30. 16:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!