Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meleg férfiak: ismertek...

Meleg férfiak: ismertek olyat, aki késön jött rá: pl késö húszas, harmincas éveiben jutott el odáig, hogy fiúkkal ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Egyáltalán, lehet-e még ilyen korban eséllyel 'bekapcsolódni' hiszen sok meleg haverom mondja, hogy 35 után melegként ismerkedni nagyon nehéz?

igen tudom, búza, stb.



2013. okt. 30. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Ismerek olyat, 2x majdnem öngyilkos lett.


u.i: nem vagyok b&zi

2013. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet,

mert van aki kifejezetten a férfiakat szereti..

Stb. :)

Habár, nem könnyű, mert mindenki a kis fiatal 18év alatti gyerekeket molesztálja mert azok valamiért sokkal jobban vonzanak mindenkit, talán lelki szinten, hogy az elvesztegetett életünk stb. miatt örülünk fiatalabbaknak,

de ha vonzó vagy, nem érdekel hogy 40is vagy, vagy egy tesóm 36 de Ah*-* úgyhogy ez változó..

Én még csak most leszek 20, de nekem is volt már nem egy olyan időszakom hogy valahogy kinyírom magam.. úgyhogy ez se a kor függvénye...

2013. okt. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem szabad elvesztegetni az életedet nőkkel, ha tudod meleg vagy. Igen, mindenki legszívesebben tagadná, de ettől függetlenül ezt így nem szabad. Be lehet kapcsolódni, főleg talán a fővárosban, (máshol szerintem lehetetlen) de készülj fel, hogy tényleg aki elmúlt 25 az már nem osk mindenkinek kell. :(
2013. okt. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az elsőnek!!


Akkor valszeg nem voltak amúgy sem agyban erős típusok..


Millió egy apuka van..aki hétköznap példás család apa..hétvégén meg a száját tátja.

Na ezektől lehet olyan betegségeket elkapni hogy ihaj,mivel 30 akárhány évesen éli ki azt az időszakot amikor elnyomta magában.

2013. okt. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ftf1983 ***** válasza:
35%
Én 25 évesen kezdtem el megélni a melegségemet és nem tartom ezt rossznak, legalább nem lettem 20 éves koromra kiélt és elhasznált ;)
2013. okt. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
35%
van aki a 40èvesen kezd meleg èletet.
2013. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen, nekem van egy haverom, aki kozel 40 èves ès ha jòl tudom 6 ève vàltott a lànyokròl a fiùkra. a pontos okàt senki nem tudja, 11 èvig volt egy gyonyoru szèp baràtnoje. szakìtottak ès utàna àtpàrtolt a fiùkhoz. mondom, màr kb 6 ève meleg. ès boldog. elfogadta a csalàdja a baràtai, mindenki. nincs ebben semmi rossz! egyèbkènt a szemèlyes vèlemènyem az, h mindig is meleg volt a haverom, bàr nem ismerem tùl règ òta.
2013. nov. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hat most bennem is van egy olyan érzés, hogy "25 fölött nem sok mindenkinek kell" illetve inkább 35. A nagyobb baj az, hogy 90%ban nekem magamnak sem :-(

(igaz, magammal azért elmennék egy körre:p)

Szerencsere romeon lehet keresni olyanokra akik a te korosztalyodat keresik, ez azért enyhiti a dolgot...

2013. nov. 6. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!