Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Harmincas egyedülálló férfiak,...

Harmincas egyedülálló férfiak, ti hol ismerkedtek lányokkal/nőkkel?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy munka mellett táncórákra nem nagyon járnák el mert hátfájásaim vannak, úgyhogy ez nem megfelelő hely nekem. Sok barát külfőldre ment, sokan csak a házban kuksolnak egész héten. Buliba már nem jár egyik se, nekem se az esetem.Ti hol ismerkedtek és hogyan?


Normális válaszokat kérnék, hiszen ez a weblap erről szól, megosszuk egymással tapasztalatainkat, dolgokat amiket egyesek jobban csinálnak mint mások.


2013. szept. 19. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:

na, ez egy príma kérdés, engem is érdekel:-)


A legegyszerűbb lenne valami pultnak támaszkodva bámészkodni, limonádét szürcsölve, de ez enyhén szólva ízléstelen és félreérthető látványt kelt:-)

2013. szept. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

most belegondolnék, hogy ha szingli lennék hova járnék... Hmm..

Szerintem max csak barátokkal sörözni, fürdeni, viszonylag normálisabb kocsmákba, koncertek esetleg és közös megmozdulások.

De amit szoktam pl futni, ott nem bánnám ha leszólítana néha egy lány aki elfut mellettem (némelyik nagyon szép).

De szerintem ebben a korban már nem kell sokat a helyszínnel törődni. Az gyerekeknek sokkal fontosabb. Ha megtetszik valaki a buszon, metrón, az utcán, a kávézóba vagy egy plázában vásárlás közben, érdemes leszólítani. 2 perc alatt úgy is kiderül, hogy közös szinten mozogtok e vagy sem, ha az megvan akkor meg nem szégyen elkérni a telefonszámot.

2013. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel!;)

A hét első normális kérdése!

Nekem is eszembe juthatott volna!:)

2013. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kevés válasz, kevés ötlet.
2013. szept. 19. 15:06
 5/6 anonim ***** válasza:
talán ha úgy írtad volna, hogy 15 évesek, hol ismerkedtek, már kaptál volna 100 választ. Vagy 20-asok akik nem mernek leszólítani egy lányt sem. Azok meg nem ismerkednek.
2013. szept. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egy csomó helyesíró bajnok ismerkedik pl. facebook-on csoportokban. :D
2013. szept. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!