Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány hónap járás után "adtátok...

Hány hónap járás után "adtátok" oda a barátotoknak a szüzességeteket? Megbántátok?

Figyelt kérdés

Lehet volt már ez a kérdés, de friss válaszok kellenek:D

kort is írjatok ;)


2009. nov. 15. 16:00
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:D

És tök jó hogy ennyien együtt vagytok még a párotokkal :D

2009. nov. 29. 20:33
 32/37 anonim válasza:
2hónap de nem volt olyan jó pedig azt mondják hogy az első az felejthetetlen de én valahogy gyorsan elfelejtettem akkor 18 éves voltam
2009. nov. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

18 évesen veszítettem el. Nálam kb 14 hónap telt el odáig, hogy odaadjam a "pasimnak" a szüzességemet.

Azért ai idézőjel, mert nem normális kapcsolat volt, hanem nyitott... És volt, hogy hónapokig nem is találkoztunk.

Annyit még hozzáteszek, hogy én szerelmes voltam a srácba, ezért tűrtem el mindent. (igen, hülye voltam)

Ha komoly kapcsolat lett volna, akkor valószinüleg nem vártam volna fél évnél tovább, de ez van, így alakult.

Hogy megbántam-e, jó kérdés. Annyiban sajnálom, hogy egy -mint utólag kiderült- szemét alaknak adtam oda magam, viszont abból a szempontból nem, hogy én iszonyatosan szerelmes voltam, mint még soha életemben, és így legalább emiatt különlegesen élménynek éltem meg.

2009. nov. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:

Szia.

Én fél év után adtam oda magam (15 voltam), 4 és fél évig voltunk együtt.

A mostani Párommal viszont egy hét után megtörtént, de nem bántam meg egyiket sem!

Ja, és 2 éve vagyunk együtt a Párommal.

23/L

2009. nov. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
egy hét az azért kevés... legyen már büszkeségetek. Nők vagytok akikért elvileg harcolni kéne... nem szép ha ilyen gyorsan.. Vagy ha nem zavar, akkor majd azon se tessék meglepődni ha a srác egy reggel szó nélkül pakol, öltözik, megy és csak csak ennyit szól: -jahogy mi? miatakarsz? puszit adjak? dehát te csak egy k_rva vagy. csá.
2009. nov. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
én 15 voltam és 6 hónap után.....nem bántam meg egyáltalán! máig is együtt vagytunk, ennek már másfél éve.
2009. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Én csak azt nem értem, hogy az első válaszloló, hogy tudta odaadni a szüzességét egyszer 3 hónap után, egyszer egy hét után. :)
2009. dec. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!