Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, ha szerelmesek vagytok...

Fiúk, ha szerelmesek vagytok egy lányba, akkor számotokra pozitív dolog az, ha nektek adja a szüzességét, vagy hogy kevesebb legyen vele a gond, jobban örültök neki, ha már túl van ezen valakivel?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsiságból kérdezem. :)
2009. nov. 15. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze ez egy pozitív dolog. Minden szerelmes férfi örül neki ha a párja neki adja a szüzességét. Ezzel is bizonyítva a szerelmét. Hisz ez nem egy olyan dolog amit csak úgy oda lehet dobni valakinek
2009. nov. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
számomra ennek nincs jelentősége
2009. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát jobb, ha inkább nekem adja...

Nehogy elmenj valakivel, csak azért, hogy a barátodnak ne legyen gond a szüzesség elvétele...

Neked is jobban esne, ha azzal a fiúval veszted el aki igazán szeret Téged és akit Te is igazán szeretsz, ha nem így teszel csalódás lesz az elvesztése...

Arról nem is beszélve, hogy tudat alatt minden férfinek jól esik tudni, ha egy lány előtte senkié sem volt.

Ha már elvesztetted ne hazudd a fiúnak, hogy még szűz vagy, mert iszonyatos károkat tud okozni, ha utólag kiderül, hogy ez valójában nem így történt...

Aki kíváncsi hamar megöregszik :DDD

2009. nov. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

nincs jelentősége. a szüzességet csak eccer lehet odaadni vkinek, és kicsi az esélye h örökre együtt is maradnak. elsőre persze nagydolog, de utána már nemlényeges h szűz e még a lány az idősebb korosztálynál.

egy 16-17 éves szerelmes fiú biztosan örü neki, de pl egy 20-25 éves pasi már sztem inkább jobban örül egy nemszűznek.

2009. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem pozitív dolog volt!

21F

2009. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kolosszus22 ***** válasza:
0%

Nekem aztán tökmindegy, túl van spilázva a nőknél nagyon ez a szüzesség dolog, mintha nem is tudom milyen nagy dolog lenne, hát nem az!

22/F

2009. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
44%
Az a baj, hogy a lányok már 16 17 évesen fiúznak és előbb utobb le is fekszenek a fiúval. Mire megtalálja az igazit addig lefekszik 6-7 fiúval és az aki számára az igazi annak már nem tudja adni a szűzességét.Nekem nem számított!Mire én megtaláltam a páromat addig 6 lánnyal voltam.
2009. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Szerintem csak a baj van vele. Nekem az jön be, ha egy csaj tudja a dolgát:D.
2009. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Funktasztikus ***** válasza:
100%
abszolúte pozitiv annál nagyobb megtiszteltetés;)
2009. nov. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Számomra legfeljebb annyiban bír jelentősséggel hogy mindent megtennék hogy gyönyört és örömet okozzak neki, még ha én nekem nem is lenne jó.

32f

2009. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!