Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én vagyok a rossz hogy 15évese...

Én vagyok a rossz hogy 15évesen még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Az egész sztori ugy kezdődik hogy a barátnőm(14éves) összejött egy ugyanannyi idős fiúval mint ő, 1 hónap után lefeküdtek egymással. Egy hét után olyanokat vágott a fejemhez hogy én milyen GÁZ vagyok hogy még senkivel nem feküdtem le, kiröhögtem és annyit mondtam neki ne hülyéskedj már. Aztán olyanokat mondott hogy ő sokkal érettebb mint én, meg hogy a barátom majd kifog röhögni- amikor sor kerül arra hogy lefekszünk -hogy még szűz vagyok, és otthagy. Ekkor már a sírás kerülgetett, nem bírtam neki semmit mondani. Később aztan elgondolkodtam ezen az egészen és elbizonytalanodtam! A mai fiúk már nem semmik ilyen téren, tényleg kiröhög majd hogy 15 évesen szűz vagyok?
2013. nov. 3. 22:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem, én is az vagyok
2013. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 vnas00000 ***** válasza:
100%
nem te vagy a rossz ez a normális és becsülendő!:) a "barátnőd" nem is igazi barát ha ilyeneket vág a fejedhez ő egy kis csitri :)
2013. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
tulajdonképpen miért akarod elveszteni 15 évesen?
2013. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
jabocs... nem olvastam el normálisan a kérdést:D
2013. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25 vagyok. Szűz vagyok. Sz4rd le. Ha szerencséd van, te még "időben" elveszíted majd. Én nem tartom dicsőségnek, hogy 18 év alatt elveszítse valaki is, aztán kérkedjen vele, és egy szociálisan nulla ember váljék belőle ezáltal.
2013. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26 éves barátnőmet sem röhögtem ki. Sőt, kifejezetten tetszik.
2013. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%

Ku.rvára érett a kis csaj, hogy több fa.szt fogott, mint kilincset ! Büdös rib.anca! Nem gáz, hogy szűz vagy 15 évesen

, majd ,ha 25 évesen is szűz leszel, akkor lesz gáz.

2013. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem, a világ rossz.

Ráérsz még, legalább 1 évet, vagy még többet.

A barátnődet meg cs.eszd szépen le!

2013. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem.Én is szűz vagyok 15/f
2013. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Király vagy, ne aggódj... jól gondolkozol, ne hagyd h a "barátnőd" elbizonytalanítson... majd ha ideje lesz elveszted... a fiúk szeretik a szűz lányokat :))

18F

2013. nov. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!