Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én egy 16/f vagyok, és az...

Én egy 16/f vagyok, és az lenne a problémám, h a barátnőmmel most lesz 2 éve h járunk, és még mindig nem akar pettingelni. Bennem van a baj, vagy Ő benne, vagy egyszerűen csak nem illünk össze?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 18:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, h egész jol össze szoktunk bujni, meg igy ruhán keresztül, is szoktuk egymást izgatni, és ez igy rende is lenne, csak azért a 2év, az 2év és már többet szeretnék (itt nem a sexre értem)
2009. nov. 15. 18:28
 2/18 anonim ***** válasza:
hát ezt vele kéne megbeszélned.lehet fél..lehet nemáll még rá..amugy hányéves a barátnöd?
2009. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar vagy nem mer?

Amúgy gondolom a lány is 16, szóval nem hoiszem, hogy nagy baromság, ha azt írom, hogy itt az ideje elkezdeni felfedezni egymást. Azt hiszem ezt neki is be kéne látni.

Nem veled van a baj, ez hülyeség, és nem is a lánnyal. Csak próbáld rávezetni. Mikor "jól összebújtok", csókolgasd a nyakát, fülét, mindenét, aztán óvatosan nyúlj bele a nadrágjába és ha ő is nagyon be van indulva, tuti, hogy engedni fogja. Ha nem, kérdezd meg, hogy miért nem, meg hogy szerinted ideje lenne 2 év után elkezdeni felfedezni egymást, stb.

Amúgy meg ha megengedi, hogy benyúlj, ne várd el tőle, hogy ő is cselekedjen, mert nem hiszem, hogy fog.

Nekem mikor legelőször a barátom kinyalt, eltelt jó másfél hónap, mire én is hozzá mertem nyúlni az övéhez.

Szóval az ő kezdeményezéséhez csak türelem, de te ne habozz! :)

2009. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ő is annyi mint én, osztály társak vagyunk.
2009. nov. 15. 18:42
 5/18 A kérdező kommentje:
Ja, és már megpróbáltam amit leírtál de egyszerűen nem enged.
2009. nov. 15. 18:44
 6/18 A kérdező kommentje:
Bocs, h ennyit irok, de még valami eszembe jutott ;). Őhm, akarja is, meg nem is fél tőle, de amikor oda kerülne a sor, egyszerűen eltol magát, és utána semmi.
2009. nov. 15. 18:47
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy volt valami negatív tapasztalata? Pl. kikezdett vele valaki kis korában stb...:S

Vagy nem lehet, hogy van egy seb, anyajegy a mellén, és attól fél, hogy elmegy a kedved tőle?

Szerintem beszéld meg vele, a pettinget én személy szerint még fiatalabb korban is elfogadhatónak találom, szóval tényleg nem értem...

2009. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
A helyzetem dettó. Csak én vok a csaj.=) De am ugyanez. /Jo, inkább volt, mert pár hónapja szétmentünk./ De nem ez a lényeg. Szóval... szerintem ez a sok minden amit eddig írtak mind összesen. Benne van 1részt a félsz. Úgy ámblokk az egész dologtól. + az is lehet, h attól is fél, h nem tetszik majd neked. + mennyire tapasztalt 1ikőtök és másikótok? Ugyértem még esetleg előtte v vmi? Mer bennem az is bennem vt, h az exem már vt előttem 1 csajjal, és attól féltem... nem is tudom, h én nem leszek "elég jo"...:/ Remélem nektek jobb lesz! De ne siettetsd, meg éreztetsd vele, h nem csak ilyesmikért v vele!=)
2009. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
0%
LÚZER
2009. nov. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%

Szerintem meg nem lúzer.

Ha a csajszi is 16 éves, akkor ez az a kor, amikor elkezd megérni a dologra. Egy 14-15 éves kislány még kislány, nincs helye f.sznak a p.ncijában. Ez még "tiniszerelem" de ha kitartotok egymás mellett, és együtt fedezitek fel a dolgokat, akkor idősebb korotokra egy ritka szép kapcsolatotok lesz :)

(Félreértés ne essék, minden tiszteletem a tietek, hogy ennyi idősen már ennyi ideje együtt vagytok.)

2009. nov. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!