Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én egy 16/f vagyok, és az...

Én egy 16/f vagyok, és az lenne a problémám, h a barátnőmmel most lesz 2 éve h járunk, és még mindig nem akar pettingelni. Bennem van a baj, vagy Ő benne, vagy egyszerűen csak nem illünk össze?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 18:25
1 2
 11/18 anonim válasza:
Beszélgess vele.. győzd meg, h a szex JÓ! nem félni kell tőle... jó ideje űzik ezt a "sportot" és nem azért, mert rossz. Kérdeze meg anyukáját jó-e...
2009. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

19:52 nek: nem volt negatív tapasztlata, és nincs a mellén semmi, mert már láttam, és sztem nem volt semmi olyasmi, h kikeztek vna vele.


20:43 nak: én elég tapasztalt vagyok (csak elméletben), mert jártam már vkivel, de vele nem jutottam el még idáig se, viszont sok mindennek utánaolvastam meg ilyesmik, de gyakorlatban még nem volt szerencsém, de 99,5% h jol fogom csinálni. Őm... és éreztetem vele mindig, h nem csak "azt" akarom, de már vmi több is kéne a dologba és én nem akarom siettetni, de már vhogy ez picit vhogy furcsa dolog, h ennyi ideje együtt vunk, és 10000-rel csókolózunk, és (több részletet nem mondok:P) nem történik ezeken kívül semmi


20:42 nek: lúzer a nénikéd édesapjának a keresztanyjának a hülye fia. Amúgy mért vok én lúzer?


22:57 nek: köszi mindent, de ez a kitartás már idegeimre megy, és félre ne értsd, de ha a csajszi ennyire félénk, akkor mivan, ha majd csak 18 éves korára megy bele a !PETTINGBE!. Van nekem jobb dolgom is minthogy azt sasoljam, meghogy azért izguljak, h végre azt mondja: készen állok a !PETTINGRE! A-a... ez sztem így nem igazán jó. És annyi jó csaj van körülöttem (rajta kívül), h ki#&@ott nagy a kísértés, de én akkor is türelmes vok (egy ideig), de már tleg jolenne ha vmi történne, mert... áhh:@


Köszi a HASZNOS kommenteket várom továbbrra is őket;)

2009. nov. 17. 19:24
 13/18 A kérdező kommentje:
19:11 nek pedig: anyukájátol fosik megkérdezni, mert rögtön lebaszná, h mit képzel és akkor még a közelembe se engedné, ami elég nehéz, mivel osztály társak vunk :S:( és beszélgettem már vele erről. Telefonon is, meg msn-en is, meg személyesen is.
2009. nov. 17. 19:27
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én tudok neked adni pár tanácsot ezzel kapcsolatosan mert én is voltam ebben a helyzetben! Írj rám egy privát e-mailt amiben megírod az msn címedet felveszlek és elmagyarázom kb mit és hogyan csinálj nekem beválltak!
2009. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
nem tudnád csak a privátban elküldeni a tanácsokat? nem azért mintha nem bíznék benned, csak nem szeretek idegeneket felvenni msnemre.
2009. nov. 18. 17:51
 16/18 anonim ***** válasza:
elkuldhetem de komunikacio formajaban jobban el tudom mondani mit hogy mert ezen en is atmentem! idegen vagyok azt sem tudom ki vagy szoval nyugodtan felvehetsz hanem vegyel fel egy olyanra amit nem nagyon hasznalsz! azutan tilthatsz is!
2009. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz nem muszalj felvegyel szoval en csak felajanlottam a segitseget! Elozo vok! 16F
2009. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Én is szveseb fogadom a segítséget, decsak 1 msn címem van sajnos, és azért, nem csinálok másikat. De ha nem veszed zokon akkor utána letiltalak. Am köszi;)
2009. nov. 19. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!