Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek lefeküdjek ezzel...

Szerintetek lefeküdjek ezzel a sráccal? 15/L

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok egy fiúba, ő volt az első szerelmem, de sajnos viszonzatlan szerelem..még mindig szeretem és már 3 éve várok rá. Mostanában nagyon sokat beszélünk és nagyon kedves, aranyos velem. És ő is lefeküdne velem. Minden álmom hogy ő vele feküdjek le legelőször. És késznek is érzem magam rá. Szerintetek jó döntés lenne? Nem is tudnám mással elképzelni az első szeretkezést...Már olyan régóta várok rá :|

2013. nov. 4. 23:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
igen
2013. nov. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
0%
igen
2013. nov. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
3 éve jártok vagy 3 éve ismeritek egymás mert nem mindegy ?!
2013. nov. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
tedd... az a baj hha a lány fekszik le több pasival lekurbázzák de ha a pasi több csajjal az nem baj?? én pasi vagyok sztem dugjanak a csajok is nyugodtan
2013. nov. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
több mint 3 éve ismerjük egymást,de nem járunk..de első látásra beleszerettem!! féltem neki elmondani hogy szerelmes vagyok belé, de mostmár készen állok hogy bevalljam neki az érzelmeim,és talán ő is érez irántam valamit..
2013. nov. 4. 23:36
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Még 1 évet várhattok.
2013. nov. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem függetlenül attól, hogy milyen válaszokat kapsz, le fogsz vele feküdni. Igazából nem mondanám, hogy nagy gond lenne, legalább "szerelemből" teszed, még ha csak egyoldalú is.

Mindenesetre annyit elmondanék, hogy legalább a védekezésre figyeljetek oda, hiába nagy az izgalom...

2013. nov. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
60%

"már 3 éve várok rá." ahha ahha minusz a te korodból az már csak 12. El tudom képzelni hogy mekkora dilemma.


Pár év múlva (ha minden jól megy) röhögni fogsz magadon a kérdésedet olvasva... vagy letagadod.


"sokat beszélünk és nagyon kedves, aranyos velem. És ő is lefeküdne velem."


Sounds like he knows what u did there..


Másrészt pedig fcking te tudod! vagyis pont hogy nem tudod!

összegezve: aki elég érett a szexhez, az fel tudja mérni a saját helyzetét, és nem szorul rá arra, hogy gyk-n kérdezgessen hasonló sületlenségeket.

Össze fogod számolni, hogy hányan szavaznak mellette és ellene, és majd aszerint döntesz?! .... na jóccakát

2013. nov. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarok kárörvendő lenni, de a szex után ne számíts kapcsolatra.
2013. nov. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ő is hosszú távra tervez veled (viselkedése alapján NEM), bizonyára remek élmény lesz majd, mikor otthagy a dolog után (NEM), de hát miért is törődnél most egy esetleges későbbi lelki összeomlással és egy örök életre szóló szar emlékkel...


Ehelyett mondjuk lefekhetnél valaki olyannal is, akit nem csak a nemi szerved érdekel, hanem az is, hogy milyen vagy, mint ember. Esetleg.

2013. nov. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!