Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, ti ennek örülnétek?

Fiúk, ti ennek örülnétek?

Figyelt kérdés
arra gondoltam,hogy egyik este áthívom a barátom, a szobámat megcsinálom valami romantikus hangulatúra :D gyertyák stb. :P aztán csinálnék vmi gyertyafényes vacsit,az ágyba:P (valami ötlet a kajára? hogy ne legyen sok xD mer az gondolom nemlenne jó :P) és akk. megkajálnánk,aztán átvennék valami szexi fehérneműt, és vinnék be epret-tejszínhabbal :D szóval,ide vmi ötlet még? :D hogy mitcsináljunk az eperrel meg minden :) aztán, gondoltam,ideje lenne nekiadni a szűzességem :) szóval ezzel zárulna az este! szerintetek ez jó? vagy túl sok? mit csináljak még? :) előre is köszönömszépen
2009. nov. 16. 09:16
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
100%
Ha már így eltervezted,akkor ez pont így a jó!Én még bevetnék azért egy jól lehűtött fekete Törley-t is....Sok sikert!
2009. nov. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
hát... leirva sok, de amugy joez...:) hány éves vagy amugy? :) a szüzesség elvesztésre azért készülj fel, lehet h ugy fog fájni h abba kell majd hagyni.. de am nagyon joaz egész! sok szerencsét!:)
2009. nov. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget :) meg a bíztatást.

17/L

2009. nov. 16. 09:41
 4/27 Futurare ***** válasza:
100%

Ha valaki így fel van készülve, az el tud lazulni, de vigyázz, nehogy sokkold a fiút, mert akkor ő lesz görcsös.

Amúgy én is örülnék ennek...:P


Üdv: Futurare

2009. nov. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez így pont jó. Az epret meg sztem egyétek meg. :D
2009. nov. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Andrewka ***** válasza:
100%

Szerintem ez így nagyon jó lenne.

Epret tedd a tested különböző pontjaira és egy le rólad, tejszínhabot szintén. Előjátéknak is remek. Ráadásul megvan az átvezetés az evésről a szexre. Nem pedig kínos csend és na akkor csináljuk felkiáltással nekiálltok.

Kis pezsgő is jó ötlet. Segít ellazulni. De nem kell lerészegedni:)


22/f

2009. nov. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
100%
tejszínhabot a tesre és nyaljátok le egymásról :D
2009. nov. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
24%
Korai még ez, szíved joga.
2009. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
14%
fingd a szájába az epret. az laza.
2009. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
91%

Kitűnő ötlet,csak ne pazaroljátok el azt a drága epret..

Sok sikert hozzá.. :)

2009. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!