Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha a barátnőtöknek ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a barátnőtöknek ti lennétek az első (pl. veletek csókolózott először, vagy veled van az első kapcsolata), akkor ti örülnétek ennek vagy mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha hülyén fogalmaztam :P Kort is írjatok. Köszi :)
2011. júl. 11. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát nekem nincs türelmem a szűz lányokhoz, de mások azt mondják, hogy jó, ha szűz. Nekem nem kell.
2011. júl. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 BaKs ***** válasza:
68%
én örülnék 99/F
2011. júl. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
de szánalmas,hogy nem ment még végig a fél városon..ilyennel nem is kezdek:S
2011. júl. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy? Szerintem minden férfi örül annak, ha olyan nővel van együtt akiben nem járt még farok.....Az én párom 4éve van meg nekem, én 25vagyok ő 22 és én voltam az első neki. Remélem az utolsó is :P Hehe
2011. júl. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Én örülnék. Hogy miért? Mert nekem sem volt még kapcsolatom, sőt az első csók sem történt még meg. Így talán ha "bénázna" is valamelyikünk, az a másiknak nem tűnne fel.

21/f

2011. júl. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
25%

21 vagy és még nem csokoloztááál ? :OOOOOOOOO

öcsi huzzál bele .... :)

te most konkrétan a csokra gondolsz hogy orulnénke, vagy a sexre ?

2011. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na errol van idezet is : A Fiuk alltalabanma elsok akarnak lenni egy lany eleteben ...Es a lanyok utolsok egy fiu eleteben :) ... nem tudom menyire igaz de en inkabb szuzlanyal lennek mintsem lejart ribivel ;) egy oltan lany kinek sosem volt kapcsolata es ez az elso meg lehet hogy nem lessz tobb vagy lehet kinyilik a szeme es oszevissza csajja meg a baratjat ...
2011. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem jó tapasztalatlannal kezdeni.
2011. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen előny, de a f.szom se várna hónapokat az első akcióra. És akkor még agyalhatnék azon is, hogy egyszer csak rátör, hogy nem élte ki magát és félrek.r.
2011. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én szűz voltam mikor összejöttem a mostani barátommal,és neki ez tetszett,ahogy az is h ő vehette el ezt 3 hónap után.. lassan 11 hónapja vagyunk együtt,nagyon szeretjük egymást és remélem örökké együtt leszünk *-* :$

(ő 16/F én 16/L)

2011. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!