Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet boldog ember valaki...

Lehet boldog ember valaki annak ellenére, hogy néha a szíve mélyén úgy érzi, sosem lesz barátnője?

Figyelt kérdés
Vagy nem, és célszerű is panaszkodni, például itt az oldalon, sírós kérdések formájában?

2013. nov. 8. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Eltaláltad.Nem célszerű.Inkább mennél valahová ismerkedni
2013. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én is el vagyok keseredve. Én folyamatosan a ( Elnézést a kifejezésért) r*b*ncokat fogom ki. Egymásután kétszer csaltak meg. Tegnap meg azzal az ürüggyel szakított velem a barátnőm, hogy " nem vagyok hozzá szokva ahhoz, hogy minden nap lássam a barátom ", csak mert osztály társam egészségügyben. Tudom hogy agyon lehet valakit szeretni de itt nem erről van szó, csak bizarr kifogás. Kedves kérdező: nekem sem jön össze, de ne keseredj el. Szerintem nagyban kell ehhez a szerencse is...jókor jó helyen lenni, jó állapotban és stb... én azt tanácsolom neked, hogy ne keseredj el és járj ismerkedni. Ajánlom neked a könyvtárat, ott egész jó szituációkat lehet teremteni. Légy magabiztos, határozott. Én sem adom fel, mert nincs szerencsém a lányoknál. Nekem sem volt szerencsém, rosszkor rossz helyen.


20/F

2013. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet simán, ha az élete más területén sikeres.
2013. nov. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze,hogy lehet!
2013. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Én 36 vagyok és még nem volt.
2013. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem biztos, hogy nem lesz, lehet.
2013. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Karrierépítéssel és hobbival (meg esetleg sportolással) töltsd minden időd. Így nem valószínű, hogy marad energiád arra, hogy ezen problémázz.
2013. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán van értelme szenvedtetni magad! Inkább ismerkedj lányokkal/nőkkel. Olyan nincs, hogy a szíved mélyén érzed, hogy nem lesz, legfeljebb akkor ha te magad vagy az akadály.
2013. nov. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!