Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Menstrualok, de el szeretnem...

Menstrualok, de el szeretnem ma vesziteni. Mit csinaljak hogy elmuljon? Esetleg menstrualas kozbeni szuzesseg elvesztes lehetseges? Vagy nem szabad?

Figyelt kérdés

2013. nov. 9. 06:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért ilyen sürgős?
2013. nov. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

mert ures ma a haz es igazabol nagyon ritka az ilyen pillanatunk. Es en is atszeretnek rajta esni meg szalagavatom elott, de nem tudom legkozelebb mikor leszunk kettesben.

Valaszoljatok a kerdesre lecii.

2013. nov. 9. 06:59
 3/16 anonim ***** válasza:
71%
Első vagyok. Az a baj, hogy ezt nagyon görcsösen akarod. Miért akarod mindenáron elveszíteni a szüzességed szalagavató előtt? Ha szeretitek egymást, akkor később is ugyanolyan jó lesz!
2013. nov. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

de ha megis megteszem semmi bajom nem lehet tole ugye?

Azert akarom, mert ez egy tokeletes idopont lenne.

2013. nov. 9. 07:05
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Megint az első vagyok. Nem biztos, hogy lesz bajod, de van rá esély, mivel ilyenkor nyitva van a méhszáj, és könnyebben bekerülhet bármilyen kórokozó.
2013. nov. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes időpont? Egy vérfürdő? Hanyagold. A pasi sem szeretné szerintem, ha a farka úgy nézne ki mint egy véres kard.
2013. nov. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
de ha gumival csinalnank akkor nem is mehet belem korokozo nem? A szerelmem is ugyanugy akarja ezt a dolgot. At akarok esni mar rajta. De attol is felek hogy fajhat.
2013. nov. 9. 07:12
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
1részt undorito,szerintem.te részedről is meg ö reszerol is.A másik h nagyobb esély van fertőzésre ugyanis nyitvavan a méhszáj.Te életed egyik legjobb élményére ugy akarsz visszaemlékezni,hogy vérfürdőt rendeztek?...Szerintem megbánnád,mert azon feszengnél...és nem leszolas meg semmi,csak a véleményem.Hasonlo gondban vagyok,annyi kulonbseg h nem vagyok szuz..de meg igyse,inkabb jovohetre halasztottam,majd megoljuk.A srácnál mindig otthol vannak?Szobát is vehettek ki,otthon azt mondod bulizni mész,aztán az eset után esetleg elnéztek vmerre,h hazudnod se kelljen.Nem jo ragolcsolni ennyire, nincsmeg ugy a varázsa. Sok sikert,majd mondd mi lett,puszi :Fanni
2013. nov. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Elnezest,mire telefonon leirtam,mar jottek hasonlo valaszok.Fanni
2013. nov. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

igen nala is es nalunk is mindig vannak. Es anyukam eleg szigoru csak 9ig vagyok kiengedve mindennap. Nem tudom.

Elmulasztani hamarabb nem lehet valamivel?

2013. nov. 9. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!